Menu

Jeden kopnął w radiowóz, a drugi uszkodził karoserię w osobówce. Trafili w ręce policji

W ręce policji trafił 30-letni  mężczyzna. Kilka dni wcześniej uszkodził zaparkowany na Piaskowej Górze samochód. Tego samego dnia w ręce funkcjonariuszy wpadł 33-letni wałbrzyszanin. Kopał w zaparkowany przy jednym z budynków radiowóz. O losie obu zatrzymanych mężczyzn zadecyduje teraz sąd.

Jeden kopnął w radiowóz, a drugi uszkodził karoserię w osobówce. Trafili w ręce policji
Policjanci udali się na interwencję domową na ul. Michałowskiego w Wałbrzychu, gdzie 33-letni wałbrzyszanin  miał awanturować się ze swoją partnerką. Okazało się, że prowodyra całego zdarzenia nie było już w mieszkaniu. Kiedy policjanci zeszli na dół do radiowozu zauważyli, że ktoś kilkakrotnie kopnął w radiowóz, uszkadzając drzwi.
 
Okazało się, że zrobił to właśnie 33-latek. Mężczyzna już po chwili trafił w ręce policjantów. Był pod wpływem alkoholu.  Za zniszczenie mienia grozi mu kara do 5 lat więzienia. 
 
 
Drugi mężczyna (30-letni) uszkodził karoserię samochodu osobowego zaparkowanego w rejonie ul. Hirszfelda. Okazało się, że mieszkał w pobliżu. Został zatrzymany w mieszkaniu. Swoje zachowanie tłumaczył stanem nietrzeźwości. Teraz również grozi mu 5 lat więzienia. 

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bydle (15 kwietnia 2023 23:37)
Ale bydlak!

Dodaj komentarz

policja  |   radiowoz  |   dewastacja  |   piaskowa  |   gora  |   walbrzych  |   112  |   997  |   samochod  |   zniszczenia  |   wiezienie  |   kara  |   interwencja  |   funkcjonariusze  |  

Pędził prawie 200 km/h. Nie przyjął mandatu

Wałbrzych: oszukali seniorkę - straciła 120 tys. zł

Pijana matka: prawie 3 promile. Tłumaczyła to... nadciśnieniem

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij