Menu

Gość Dnia - Maciej Badora

- Ireneusz Zyska byłby bardzo trudnym konkurentem dla Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej w wyborach do Senatu - mówi Maciej Badora, pełnomocnik PiS w okręgu wałbrzyskim. Zdaniem byłego posła Prawa i Sprawiedliwości z Wałbrzycha, kwestia jedynek na listach wyborczych PiS nie jest jeszcze przesądzona. 

Gość Dnia - Maciej Badora

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Adonis (14 maja 2023 14:25)
Hahab taa festyniara z dredami i twarzą spuchnięta to konkurencja... buhahahah
hahahahahaha (19 kwietnia 2023 21:55)
diabel Rokita?
Nutella (19 kwietnia 2023 15:01)
Pan Maciej ma oczywiście dużo racji ale nie ma aparycji i predyspozycji do szybkiej riposty. Pan "redaktor" cały czas krążył wokół jednego pytania i zadawał go w różnych konfiguracjach. Od razu widać szkołę Wyborczej i TW24. Ogólnie szkoda tracić czasu na udział w takim programie.
Testo (19 kwietnia 2023 14:08)
Zdaję sobie sprawę, że to lokalne media - więc wiele wymagać nie należy ... ale używanie sformułowań przez "dziennikarza" typu "Spadochroniarz z Warszawy", trochę mało profesjonalne ... ciekawe, czy w rozmowie z przewodniczącym PO (Romanem Sz.) przeszłoby mu przez gardło pytanie - "czy festyniary znajdą się na listach ...?". Cóż ... deficytów słownictwa się nie nadrobi ... głupota i braki w etyce "dostają skrzydeł" ...
Mój subiektywny pogląd (19 kwietnia 2023 9:13)
Pani Kołacz-Leszczyńska kojarzy mi się z wymuskaną prezencją na festynach, wygłaszaniem komunałów w towarzystwie Pani Mrzygłockiej i Pana Siemoniaka pod Ratuszem lub na innych placykach w Wałbrzychu ( przy miernej frekwencji wałbrzyszan ) i maszynką do głosowania w Senacie.
Antychryst (19 kwietnia 2023 7:07)
Cytuję użytkownika: Goldmann
,,a ten "" puchar przechodni,"" ,,dawna kasjerka z kablówki. ,co ma do ,, zaoferowania ,,,,polityczne zero,,,,tylko składanie wiązanek opanowała,,,
Kto cię wychowywał skoro o kimś PiSzesz z taką pogardą o bliźnim.
Julita (18 kwietnia 2023 19:20)
Zyska nie ma szans z Leszczyńską.Niech założy fundację w tym są dobrzy.
o (18 kwietnia 2023 18:07)
Cytuję użytkownika: Goldmann
,,a ten "" puchar przechodni,"" ,,dawna kasjerka z kablówki. ,co ma do ,, zaoferowania ,,,,polityczne zero,,,,tylko składanie wiązanek opanowała,,,
zero to ktoś kto nie potrafi w interpunkcje i używa przecinków zamiast kropek. Nie wiesz, bidulku, gdzie masz na klawiaturze kropkę? :(
Goldmann (18 kwietnia 2023 18:05)
,,a ten "" puchar przechodni,"" ,,dawna kasjerka z kablówki. ,co ma do ,, zaoferowania ,,,,polityczne zero,,,,tylko składanie wiązanek opanowała,,,
o (18 kwietnia 2023 17:59)
Cytuję użytkownika: Tyl
Cytuję użytkownika: o
Ten "bardzo trudnym konkurent" w przeciwieństwie do Kołacz-Leszczyńskiej był na marszu w obronie obrońcy pedofili, co mówi samo za siebie i co go całkowicie skreśla jako kandydata, więc niech sobie typ nie robi nadziei, że utrzyma się przy korycie.
W końcu ktoś będzie godnie nas reprezentował.PAN Zyska to dobry kandydat.Życzę powodzenia.
ktoś kto staje w obronie zbrodniarza a nie ofiar nie jest dobrym kandydatem.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

gość dnia  |   maciej badora  |   polityka  |   wybory  |   listy wyborcze  |  

Nie śpij, bo cię przegłosują

Europosłanka Zalewska musi przeprosić - jest wyrok sądu

Wiceprezydent Bielawska rzuca wyzwanie: zabierz trzy koleżanki i...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij