Menu

Gość Dnia - Tom Urbaniak

Tom Urbaniak, kanadyjski wykładowca z zaprzyjaźnionego regionu Cape Breton z Kanady przyjechał do Wałbrzycha, by zacieśnić współpracę międzynarodową na poziomie akademickim. Korzystając z okazji, rozmawiamy o podobieństwach między naszymi odległymi regionami, polskich korzeniach naszego gościa i wspólnych działaniach na rzecz Ukrainy.

Gość Dnia - Tom Urbaniak

 

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Sophia (3 maja 2023 19:35)
Samotnie? Chce poznac mezczyzne, szukaj mnie tutaj https://goo.su/386wfD Moj nick to SweetSofia
Sophia (3 maja 2023 19:33)
Samotnie? Chce poznac mezczyzne, szukaj mnie tutaj https://goo.su/386wfD Moj nick to SweetSofia
Sophia (3 maja 2023 19:31)
Samotnie? Chce poznac mezczyzne, szukaj mnie tutaj https://goo.su/386wfD Moj nick to SweetSofia
Sophia (3 maja 2023 19:29)
Samotnie? Chce poznac mezczyzne, szukaj mnie tutaj https://goo.su/386wfD Moj nick to SweetSofia
Krzyś (20 kwietnia 2023 22:51)
TOM co powiesz na temat zrusyfikonowanej Platfory obywatelskiej ,lewicy,czy 2050 ,czy to są ugrupowania polskie czy niemieckie lub ruskie Tom ty z Kanady co powiesz.W Kanadzie są za swoim krajem Kanadą, a tu niby Polak pluje i działa przeciw swoim.Tom powiedz co to znaczy demokracja.
XYZ (20 kwietnia 2023 18:25)
TĘPE DZIDY LADA CHWILA WASI "PRZYJACIELE" UPADLIŃCY ZGOTUĄ WAM KOLEJNY WOŁYŃ!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Gość Dnia - Paweł Mazur

Gość Dnia - Szymon Chojnowski

Gość Dnia - prof. Robert Wiszniowski

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij