Menu

Posprzątali teren wokół Willi Daisy (FOTO)

Młodzież z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Wałbrzychu wraz z nauczycielami i rodzicami posprzątała teren parku przy Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa. Na terenie kompleksu znajduje się willa, w której ostatnie lata swojego życia spędziła przyszła patronka szkoły Księżna Daisy von Pless.

Posprzątali teren wokół Willi Daisy (FOTO)

 

 

 

foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16
Zdjęcie 17
Zdjęcie 18
Zdjęcie 19
Zdjęcie 20
Zdjęcie 21

Komentarze

Zbigniew (26 kwietnia 2023 18:22)
Dlaczego willa Daisy jest taka zrujnowana? To wstyd dla Wałbrzyszan.
marcen (23 kwietnia 2023 11:29)
Kiedys , kiedys , kiedys rocznik lat 50 tych pamieta sarenki biegajace po parku wokol tej will.Kiedy willa byla willa, park parkiem , a ludzie ludzmi.!!!!!!!
***** brudasów (23 kwietnia 2023 6:11)
Cytuję użytkownika: Myśleć
Cytuję użytkownika: Felek
A gdzie studenci,państwo nie sprząta?
Po pierwsze studenci już mają rozum.Po drugie, srulowa władza tak daleko nie siega. Po trzecie łatwo się manipuluje dziećmi.
Brudasom zawsze będzie przeszkadzało, że jest czyto, bo sami śmiecą.
Myśleć (22 kwietnia 2023 22:59)
Cytuję użytkownika: Felek
A gdzie studenci,państwo nie sprząta?
Po pierwsze studenci już mają rozum.Po drugie, srulowa władza tak daleko nie siega. Po trzecie łatwo się manipuluje dziećmi.
Komedie Bareji wcielane w wałbrzyskie życie (22 kwietnia 2023 20:11)
I tak się robi karierę na darmowych czynownikach społecznych tyrających za kawałek kiełby i kromkę chleba po fajerancie.Lub jak kobyła węglarza Ochuckiego tyrająca za kieliszek wódki w filmie Miś.Albo jak gospodarz domu przy ulicy Alternatywy 4, Stanisław Anioł zmuszający lokatorów żeby sprzątali za niego dom i podwórze a on sam lansował się jak tu u niego na posesji czysto.No i się wylansował został gospodarzem dzielnicy.
Złośliwe ale prawdziwe (22 kwietnia 2023 18:18)
Cytuję użytkownika: Felek
A gdzie studenci,państwo nie sprząta?
To jest praktyka. Jak pójdą zamiatać ulicę to mają już praktykę. Zarobek żaden i tam też żaden. Uczyć się bo jak nie to do końca życia będziecie zbierać smieci
Felek (22 kwietnia 2023 16:26)
A gdzie studenci,państwo nie sprząta?

Dodaj komentarz

sprzątanie  |   czysty wałbrzych  |   środowisko  |   ekologia  |   śmieci  |   księżna daisy  |   akademia nauk stosowanych  |  

Będzie komisja śledcza w sprawie ''afery śmieciowej'' ?

Dworczyk pozywa Wilda

O co chodzi z nakrętkami?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij