Menu

Pijany kierowca - 11 rozbitych samochodów

Mocny koniec weekendu w Świdnicy - 49-letni, kompletnie pijany kierowca uszkodził 11 samochodów. 
 

Pijany kierowca - 11 rozbitych samochodów

Do zdarzenia doszło w Świdnicy  na ulicy Marcinkowskiego w niedzielę około godz. 19:00 . 49-letni kierowca Volkswagena Passata (mieszkaniec powiatu świdnickiego) uszkodził 11 zaparkowanych samochodów. Mężczyzna był kompletnie pijany.

- Alkomat pokazał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Uszkodził 11 samochodów, na szczęście nikt nie ucierpiał – mówi mł. asp. Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

49-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu będą prowadzone z nim dalsze czynności. Mężczyźnie grozi do 2 lat więzienia. 

 

 kb
foto:  Ochotnicza Straż Pożarna w Świdnicy
redakcja@walbrzch24.com

Komentarze

Anonim (25 kwietnia 2023 9:30)
Rozwalonych 11 aut, 2 promile alko - grozi do 2 lat... Sąsiednie 2 artykuły.. uszkodzili drzwi od dworca - grozi im 5 lat.. Kolejny artykuł.. ukradł kawę, ugryzł ochroniarza - grozi mu do 10 lat... Co tu się odwala? Niedługo za wysadzenie mostu będą ostrzeżenia, a za przejście na czerwonym dożywocie...
Placek (25 kwietnia 2023 8:19)
Zawisza ma zakaz, a jeździ i ma to w dupie
Anon (24 kwietnia 2023 16:54)
Cytuję użytkownika: Sołtes
Co to znaczy kompletnie pijany a niekompletnie pijany wie to redachtor?
Znaczy że był naje..any jak szpak.
Kwach (24 kwietnia 2023 15:06)
Cytuję użytkownika: jebać pijanych
Problemy dopiero będzie miał jak przyjdzie mu zwrócić swojemu ubezpieczycielowi kasę za wypłacone odszkodowania na poczet naprawionych samochodów. Pewnie 2-3 samochody będą kasowane, reszta naprawiana. Niech to zrobi serwis i cyk faktura będzie w setkach tysięcy.
Przyniesie zaświadczenie lekarskie z rozpoznaniem pomroczności jasnej w związku z chorobą filipińską.Wtedy się wyłga.
Obserwator skaczącej pchły. (24 kwietnia 2023 13:35)
Cytuję użytkownika: Placek
Cytuję użytkownika: Logiczne
To zdesperowany peowiec który nie dostał jedynki na liście dał w gaz.
Liścia to ty zaraz dostaniesz
Nie strasz nie strasz bo się z e s r a s z.
Wilk ze swidnicy (24 kwietnia 2023 10:53)
Dostanie w zawieszeniu i tyle, powinno być 15 lat za to a nie dwa, kasy tez nie odda bo pewnie nie ma.
Logiczne (24 kwietnia 2023 10:38)
To zdesperowany peowiec który nie dostał jedynki na liście dał w gaz.
Sołtes (24 kwietnia 2023 10:28)
Co to znaczy kompletnie pijany a niekompletnie pijany wie to redachtor?
jebać pijanych (24 kwietnia 2023 10:22)
Problemy dopiero będzie miał jak przyjdzie mu zwrócić swojemu ubezpieczycielowi kasę za wypłacone odszkodowania na poczet naprawionych samochodów. Pewnie 2-3 samochody będą kasowane, reszta naprawiana. Niech to zrobi serwis i cyk faktura będzie w setkach tysięcy.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   pijany kierowca  |   Świdnica  |  

Z zemsty podpalił jej samochód

Wpadł, bo nie przepuścił pieszych

Dwie osoby poszkodowane w wypadku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij