Menu

Znęcał się nad 82-letnią matką

Kamiennogórscy policjanci podczas interwencji zatrzymali 50-latka, który jest podejrzany o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoją 82-letnią matką. Mężczyzna pod wpływem alkoholu miał wszczynać awantury, uderzać i popychać kobietę, a nawet grozić niebezpiecznym przedmiotem. Dzięki odwadze seniorki, która nie wahała się poprosić o pomoc, kamiennogórzanin trafił do aresztu na 3 miesiące.

Znęcał się nad 82-letnią matką
W ubiegłym tygodniu policjanci Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta z powodu zgłoszonej awantury domowej.
 
Na miejscu mundurowi ustalili, że 50-letni syn miał znęcać się fizycznie oraz psychicznie nad swoją 82-letnią matką. Mężczyzna pod wpływem alkoholu miał wszczynać awantury, podczas których używał wobec niej słów powszechnie uważanych za obelżywe, uderzał i popychał kobietę, a nawet groził pozbawieniem życia i zdrowia przy użyciu noża. Policjanci zabezpieczyli niebezpieczne narzędzie, a 50-latek trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.
 
 
Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze, po zapoznaniu się z zebranym przez policjantów materiałem dowodowym, przychylił się do wniosku Prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Znęcanie to przestępstwo, które zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
 
- To odwaga seniorki, która nie dała się zastraszyć, pozwoliła na zatrzymanie mężczyzny. Pamiętaj, że Ty też możesz przerwać swój koszmar. Zadzwoń na numer alarmowy 112, jeśli Twoje życie lub zdrowie jest zagrożone. Możesz też zgłosić sprawę bezpośrednio w jednostce Policji. Chcesz porozmawiać i uzyskać wsparcie anonimowo? Zadzwoń  na "Niebieską Linię" - 800 120 002 - apeluje st. sierż. Katarzyna Trzepak-Balicka z kamiennogórskiej policji.
 
opr.plr
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Valhalla (29 lipca 2023 0:58)
Cytuję użytkownika: Nie życz drugiemu co tobie niemiłe
Cytuję użytkownika: srutututu
Cytuję użytkownika: Nie życz drugiemu co tobie niemiłe
Cytuję użytkownika: KrwawyLoLo
Oby mu w pierdlu zrobili z dupska Hiroszimę
Tak jak tobie?
Tobie już zrobili dlatego leci takim bólem dupska
Ludzi się nie cweli tylko takich jak ty szczupaków.
Kolejny grypsiarz który się pruje ,wrzucisz to do wora kolego
DJ2023 (26 kwietnia 2023 8:10)
Kuźwa Oko za oko ząb za ząb !
Nie życz drugiemu co tobie niemiłe (25 kwietnia 2023 14:08)
Cytuję użytkownika: srutututu
Cytuję użytkownika: Nie życz drugiemu co tobie niemiłe
Cytuję użytkownika: KrwawyLoLo
Oby mu w pierdlu zrobili z dupska Hiroszimę
Tak jak tobie?
Tobie już zrobili dlatego leci takim bólem dupska
Ludzi się nie cweli tylko takich jak ty szczupaków.
HąhąhąLOL (25 kwietnia 2023 14:01)
Cytuję użytkownika: Pedzlowy
Wyrodna madka
I peowiedz.
Nie życz drugiemu co tobie niemiłe (25 kwietnia 2023 13:55)
Cytuję użytkownika: KrwawyLoLo
Oby mu w pierdlu zrobili z dupska Hiroszimę
Tak jak tobie?
KrwawyLoLo (25 kwietnia 2023 10:35)
Oby mu w pierdlu zrobili z dupska Hiroszimę
Pedzlowy (25 kwietnia 2023 10:02)
Wyrodna madka

Dodaj komentarz

policja  |   112  |   kamienna góra  |   znęcanie  |   przemoc  |   seniorka  |  

100 km/h przez miasto i prawo jazdy zatrzymane

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij