Menu

Gość Dnia - Marek Gawroń

- U dzieci mogą pojawić się teraz lęki, niepokoje i będą źle kojarzyć żłobek - przyznaje psycholog i psychoterapeuta Marek Gawroń, komentując sprawę wulgarnego, nieodpowiedzialnego zachowania opiekunek dzieci w żłobku nr 6 przy ul. Hetmańskiej w Wałbrzychu.

Gość Dnia - Marek Gawroń

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

G (25 kwietnia 2023 19:53)
Redaktor jak najbardziej - pytania- w trosce o dzieci. Tatuś dziecka - w trosce o dzieci zorganizował dowód" dbałości" doroslych pracownic żłobka o dzieci a dzieci -zatroskane postawą dorosłych opiekunek. A opiekunki- no cóż- może na przeszkolenie do - dzieci.
Mira (25 kwietnia 2023 18:54)
Jeśli potwierdzone zostanie zamykanie dzieci w ,,pokoiku,, pracę powinny stracić wszyscy pracownicy żłobka ,dzieci cicho tam nie siedziały, to dlaczego nikt nie zareagował, czyli współwinni wszyscy i powinni ponieść karę , bo jedna drugą kryła

Dodaj komentarz

gość dnia  |   marek gawroń  |   psycholog  |   psychoterapeuta  |   dzieci  |   żłobek  |   przemoc  |  

Światowy Dzień Walki z Depresją

Gość Dnia - Patryk Wild

Gość Dnia - Roman Szełemej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij