Menu

Nowe trasy rowerowe w rejonie Dzikowca (FOTO+VIDEO)

Zobaczcie, jakie widoki można spotkać na dwóch nowo wytyczonych trasach rowerowych w pobliżu góry Dzikowiec. Jeśli szukacie miejscówki na rowerową majówkę, to nie musicie rozglądać się daleko.

Nowe trasy rowerowe w rejonie Dzikowca (FOTO+VIDEO)

O majówce w Boguszowie-Gorcach i nowych trasach rowerowych dowiecie się z konferencji prasowej u podnóża góry Dzikowiec:

1 maja o godzinie 11:00 odbędą się zawody Nordic Walking. Odbędą się na kilku dystansach i każdy będzię mógł dobrać odpowiedni dla swoich umiejętności. 

Będzie można skorzystać z wyciągu i wjechać na trasy turystyczne. 

 

 

Dostępne są dwie nowe trasy rowerowe. Perwsza z tras  prowadzi w kierunku Unisławia i ma 5 km. Druga trasa jest łatwiejsza, ale dłuższa. Wszystkie trasy zaczynają się na Dzikowcu. 

 

foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14

Komentarze

Tomek (27 kwietnia 2023 9:53)
Z Boguszowa do gór to przez lesieniec się rowerem śmiga
v2 (27 kwietnia 2023 8:22)
ale żenada, trombią o tym jak by bike park albo singletracki otworzyli, a to zaledwie ustawienie drogowskazów na istniejących drogach
marciniak (27 kwietnia 2023 6:56)
pojde tam biegac srodkiem. Lubie wkur***c rowerzystów
Heniutek (27 kwietnia 2023 6:11)
Chyba na narty jak tak dalej będzie z pogodą.
Tom (26 kwietnia 2023 23:03)
Cytuję użytkownika: ,,Goldmann,,
,,a z Boguszowa do Gorc,,,,,,,,nie ma ścieżki rowerowej,,,,a po lesie się chwalicie,, żenada,,,,
Bo się nastawiają na turystów a nie mieszkańców. Smutne
,,Goldmann,, (26 kwietnia 2023 20:51)
,,a z Boguszowa do Gorc,,,,,,,,nie ma ścieżki rowerowej,,,,a po lesie się chwalicie,, żenada,,,,

Dodaj komentarz

boguszów-gorce  |   dzikowiec  |   rowery  |   majówka  |   trasy rowerowe  |   turystyka  |   widoki  |  

Zaginął mieszkaniec Boguszowa-Gorc

Majówka u Angelusa

Przystanek ''na Dzikowcu'' gotowy. Pociag przyjedzie tu 8 czerwca

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij