Menu

Sobięcin: Wrzucił kwas masłowy do Żabki

Nieznany mężczyzna wrzucił kwas masłowy do sklepu sieci Żabka na Sobięcinie. Szuka go policja

Sobięcin: Wrzucił kwas masłowy do Żabki

Z relacji pracowników sklepu wynika, że wcześniej ktoś próbował (podczas remontu sklepu) podpalić witrynę koktajlem mołotowa. Osoba miała być tak samo ubrana jak ta, która wrzuciła kwas. Sklep zabezpieczył monitoring. Właściciel oferuje nagrodę pieniężną za wskazanie sprawcy. 

 

 

Sprawą zajmuje się policja.

red
video: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Łysy (28 kwietnia 2023 21:09)
Ciekawe że policja wie że to Janek a nic nie robi kryminaliści górą a normalni lipa donosiciele są najważniejsi
Jowita (28 kwietnia 2023 7:22)
Stare jak świat, że jak powstaje nowy sklep obok istniejących to chcąc czy nie odbiera im klientów. Gdy się odróżnia wyglądem i czystością to tym bardziej. Nie wydaje mi się aby młody człowiek z tym kwasem przyjechał z innej dzielnicy, to raczej tubylec nasłany przez kogoś komu nie na rękę nowy konkurencyjny sklep.
Fredek (28 kwietnia 2023 1:08)
smierdzi na kilometr z tym kwasem proponuje zabić okna blachą jak u sasiadow i integracje na zapleczu. zapach już macie.
Joanna (28 kwietnia 2023 0:00)
Cytuję użytkownika: Marcin
Właściciel oferuje nagrodę za znalezienie sprawcy. Hmmm.... Tylko jak go znaleźć skoro zakryto jemu twarz haha.
Na Facebooku jest jego wstrętny ryj
Jolanta (27 kwietnia 2023 23:33)
Nie wszyscy są lumpami. Przestańcie obrażać ludzi, którzy ciężko pracują na pisdowskie pincet.
Mefka (27 kwietnia 2023 18:00)
Konkurencja się obawia że splajtuje, nic dziwnego że posuwają się do takich czynów. Złość i frustracja nic tu nie dają. Wolny kraj, wolny handel, a Sobięcin to nie Rosja.
Marcin (27 kwietnia 2023 17:28)
Właściciel oferuje nagrodę za znalezienie sprawcy. Hmmm.... Tylko jak go znaleźć skoro zakryto jemu twarz haha.
Pedał (27 kwietnia 2023 15:54)
Zlikwidować żabki ,to nie będą atakować.
Wojciech (27 kwietnia 2023 15:30)
Konkurencja? Bzdura, ta poznańska sieć melin bazuje tylko i wyłącznie na tzw s czynach, czyli piwska typu Harnas, piast, żubr czy inne pomyje. Każdy prywaciaza będzie miał taniej piwa czy spożywkę i nabiał. Ci kroją bo są na każdym winklu z tymi śmieciami. Zniszczyli polski mały handel dlatego mają tyłu tzw przyjaciół. A ilu ajentów mają na sumieniu......
Memento (27 kwietnia 2023 12:46)
No kretyn, przecież do ratusza byłoby mu łatwiej i z pożytkiem.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

zabka  |   policja  |   kwas  |   maslowy  |   sklep  |   walbrzych  |   policja  |   112  |  

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Poranek z promilami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij