Menu

Gość Dnia - Roman Głód

- Przyszłość Głuszycy widzę w gorących, podziemnych źródłach. Jestem przekonany, że obecność wód geotermalnych w naszej gminie zmieni całą Aglomerację Wałbrzyską – przekonuje Roman Głód, burmistrz Głuszycy. Badania geotermalne, z wykorzystaniem niespotykanych dotąd technologii w Polsce, rozpoczną się niebawem.

Gość Dnia - Roman Głód

 

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Radosław Krawczyk (4 maja 2023 23:28)
Romek to stary cwaniak pamiętam jak był dyrektorem pewnej placówki naukowej i miałem przyjemność uczęszczać na zajęcia prowadzonego przez niego, od razu wiedziałem, że to łebski gość, nosił już wtedy garnitur szyty na miarę i miał ekscentryczne zachcianki - jeździł zdobywać górskie szczyty za granicę, a takie wypady sporo kosztują. Połączyłem kropki i wtedy zrozumiałem, że oscylator walutowy, karuzele vat i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w połączeniu z polityką zapewnią mi wspaniałą przyszłość. Gdyby tylko Jacek Czechura mógł być na tych lekcjach to w Boguszowie Gorcach byłby drugi Amber Gold a nie taka popelina.
Stefan (27 kwietnia 2023 14:42)
Życzenia powodzenia.
Jerzy Jacek Pilchowski (26 kwietnia 2023 19:19)
Jeżeli okaże się, że w Głuszycy są wystarczająco duże i wystarczająco gorące wody termalne to ten pan stanie się kimś kto na prawdę zmienił Wałbrzych. To znaczy najpierw zacznie się wściekłą jazda "folksdojczy" podczas której padną pod jego adresem wszystkie wyobrażalne (i nie wyobrażalne) epitety.
o. (26 kwietnia 2023 17:53)
Cytuję użytkownika: o
Dalej przeprowadzają rozmowy na tych syfiastych kanapach. Czyli sugestie czytelników macie w dupie, bo nie dość że mój komentarz został zignorowany to i jeszcze usunięty.
Co jednego denerwuje innemu się podoba.
o (26 kwietnia 2023 17:29)
Dalej przeprowadzają rozmowy na tych syfiastych kanapach. Czyli sugestie czytelników macie w dupie, bo nie dość że mój komentarz został zignorowany to i jeszcze usunięty.

Dodaj komentarz

Gość Dnia  |   Roman Głód  |   Głuszyca  |   geotermy  |   źródła termalne  |   inwestycje  |   granica  |  

Gość Dnia - Marek Michalak

Gość Dnia - Robert Wróbel

Gość Dnia - Łukasz Kożuch

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij