Menu

Świdnicki Camping otwarty od jutra

Niemcy, Algierczycy, Holendrzy, Czesi, Brytyjczycy, Francuzi, Szwedzi i Austriacy najczęściej odwiedzali świdnicki kemping w ubiegłym roku. Po zimowej przerwie, od piątku, 28 kwietnia Camping nr 231 Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wznawia działalność.

 

Świdnicki Camping  otwarty od jutra

– W 2022 roku na campingu gościły 1421 osoby, którym udzielono 2531 osobonoclegów. Nasz camping odwiedzili turysci  z 18 państw. Obok Polaków największą grupę stanowili Niemcy – 221 gości. W dalszej kolejności byli to Algierczycy, Holendrzy, Czesi, Brytyjczycy, Francuzi, Szwedzi i Austriacy. Najdalej mieli do nas goście z Nowej Zelandii. Oczywiście liczymy, że równie wielu gości odwiedzi nas także w tym rozpoczynającym się sezonie – mówi Jerzy Żądło, dyrektor ŚOSiR-u.

Na powierzchni ponad 5000 m kw. urządzone zostały stanowiska caravaningowe dla 15 kamperów, czy przyczep (wymiary: 12x 15 m), każde z oddzielnym przyłączem elektrycznym oraz obszerne pole namiotowe. Do dyspozycji gości jest również pełne zaplecze sanitarne, stanowisko do grilla i sala cateringowo-szkoleniowa.

kb
redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Uważam że (2 maja 2023 8:29)
A cóż to za nacja Brytyjczycy?

Dodaj komentarz

kemping  |   wypoczynek  |  

Już za tydzień ferie

Wprawdzie piasku nie ma, ale też jest rewelacyjnie...

Poznaj bliżej Park Rusinowa

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij