Menu

Takie widoki na Gomólniku Małym (FOTO+VIDEO)

Nowy punkt widokowy przygotowała Gmina Głuszyca dla turystów tuż przed majówką. W dobrą pogodę można stąd zobaczyć Wrocław. Ponadto z Gomólnika Małego (809 m n.p.m.) rozciąga się piękny widok na okoliczne pasma górskie.

Takie widoki na Gomólniku Małym (FOTO+VIDEO)

 

 

foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15

Komentarze

Monthy Phyton (5 maja 2023 8:52)
Polska hołota zadepcze i zasyfi , spokojne ciche miejsce... My nie umiemy nic uszanować.
Radzioo (30 kwietnia 2023 20:17)
Przecież ten sam widok jest oglądany z poziomu gruntu, co ta platforma zmieniła? Było przyjemne, ciche i dzikie miejsce, teraz będzie zadeptane i brudne.
Łukasz (29 kwietnia 2023 8:17)
Mam nadzieję, że przedstawiciele Urzędu Gminy zatwierdzili budżet na zatrudnienie, dedykowanej ekipy sprzątającej?! Dotychczas było tutaj czysto i dziko. Od teraz będą się oczywiście piętrzyć hałdy śmieci. Tak jak wszędzie dookoła: w Andrzejówce, na Borowej, itd.... Hołota zwana społeczeństwem zalewa szlaki tonami śmieci więc przy tego typu inwestycjach należy bezwzględnie wydzielać budżet na regularne usuwanie odpadków pozostawianych przez uduchowione społeczeństwo poszukujące ukojenia, harmonii i równowagi w Sudetach Środkowych.
Olek (28 kwietnia 2023 12:53)
Przypadkowo byłem tuż przed otwarciem. Platforma ok. Widoki ładne. Warto było. Kolejny punkt na turystycznej mapie.
Lolo (28 kwietnia 2023 10:44)
o! i ten opalony tez tam byl? wjechal czy wszedl na piechote? raczej nie, nie w tych butach.... hahahahahaha
Mors (28 kwietnia 2023 8:49)
Cytuję użytkownika: analityk medyczny
A może by tak redaktorki dorzuciły mapę z lokalizacją ? Mi ta nazwa miejsca nic nie mówi, myślę, że 99,9% turystów też nie wie gdzie to jest. A tak byłaby mapka, którą sobie można zapisać w kompie czy komórce i byłoby ok.
A kolega nie umie korzystać z map, internetu itp?
Szach i mat (28 kwietnia 2023 8:39)
Koncepcja tej platformy to mega pomyła i wywalenie pieniędzy w błoto. Taki trochę MIŚ, który sobie zgnije na wolnym powietrzu ... W zimę będzie ślizgawka na deseczkach , a po kilku latach deski do wymiany. Po co budować coś na siłę, bo taka "moda" w gminach obok. Bardzo dużo podróżuję, i większość "poważnych " inwestycji ma zadaszenie. Można z obiektów korzystać w każdą pogodę. Tutaj w regionie uparli się na jakieś "gnioty" które trzeba będzie konserwować co kilka lat. No ale pokazówka musi być. Przypominam także lokalnej władzy, że teren wokoło należy też zagospodarować a nie jedynie wysypać ziemię.
analityk medyczny (28 kwietnia 2023 8:39)
A może by tak redaktorki dorzuciły mapę z lokalizacją ? Mi ta nazwa miejsca nic nie mówi, myślę, że 99,9% turystów też nie wie gdzie to jest. A tak byłaby mapka, którą sobie można zapisać w kompie czy komórce i byłoby ok.
moga (28 kwietnia 2023 7:38)
Ale widok ładny;-)
Adamek (28 kwietnia 2023 6:42)
Cytuję użytkownika: Wodociagowy
To jakiś podest bo to nie wieża?
Pytasz czy stwierdzasz?
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wiemy, kiedy pojedzie pierwszy pociąg ze Świdnicy do Jedliny

Milionowy gość do Starej Kopalni przyjechał z Rumunii

Spór o Włodarz trwa

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij