Menu

Młodzi Minersi z kompletem zwycięstw

Sekcja MINIS drużyny Miners Wałbrzych świętowała zwycięstwo w turnieju footballu flagowego. Drużyna zdominowała całe zawody, zdobywając w Bydgoszczy komplet zwycięstw.

Młodzi Minersi z kompletem zwycięstw
- Sukces ten nie byłby możliwy bez wspaniałej pracy trenera głównego, Grzegorza Walaska. Jego profesjonalne podejście do szkolenia zawodników i zaangażowanie w rozwijanie ich umiejętności były kluczowe dla osiągnięcia tak wysokiej pozycji w zawodach.  Nie można również zapomnieć o znaczącym wsparciu rodziców. Ich nieustanne zachęty, ciepłe słowa i wsparcie emocjonalne były kluczowe dla sukcesu drużyny. Bez ich wkładu nie byłoby możliwe utrzymanie motywacji i energii w trudnych momentach. Wszystkie nagrody MVP, czyli dla najbardziej wartościowego zawodnika, zebrali nasi zawodnicy, co świadczy o dyspozycji całego zespołu.  - informuje drużyna Miners
 
 
MVP Turnieju: Borys Kołcz
MVP Ataku: Maks Grek
 
 
MVP Obrony: Szymon Węgrzyn
 
- Każdy z zawodników grał na najwyższym poziomie, wykazując się nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale również determinacją i walecznością.
Zwycięstwo MINIS Miners Wałbrzych w turnieju footballu flagowego jest dowodem na to, że ciężka praca, profesjonalne podejście i wsparcie rodziców są kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w sporcie. Z dumą gratulujemy najmłodszej sekcji klubu Miners Wałbrzych i życzymy dalszych sukcesów! - informuje drużyna Miners
 
red
foto: fb Miners Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Mieszakniec Wałbrzycha (4 maja 2023 16:20)
Cytuję użytkownika: Księgowy
Parodia jueseju. Marna marksistowska podróba amerykanskich wartości które już nie istnieją.
KSIEGOWY - Ty jestes tak głupi ze nawet zaden certfikat ISO ciebie nie obejmuje . Wez koło i palnij sie w swoje czolo !!
Księgowy (29 kwietnia 2023 21:58)
Parodia jueseju. Marna marksistowska podróba amerykanskich wartości które już nie istnieją.

Dodaj komentarz

miners  |   walbrzych  |   football  |   amerykanski  |   minis  |   wyniki  |   wygrana  |   sport  |  

Lewica chce 35 godzinnego tygodnia pracy

Bezpartyjni Samorządowcy o wojnie polsko polskiej

''Gadająca'' opaska ratuje życie

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij