Menu

Grzegorz Górski - Co robi general affairs manager Toyoty w czasie wolnym?

Co robi general affairs manager Toyoty w czasie wolnym? Na co można będzie się wspiąć niebawem na Placu Teatralnym w Wałbrzychu? Czy żyje się, żeby pracować, czy pracuje, żeby żyć? Co to znaczy, że Wałbrzych to "town in fifteen minutes"? - o pracy, życiu i pasjach rozmawiam z Grzegorzem Górskim, prezesem Wałbrzyskiego Klubu Górskiego i Jaskiniowego.

Grzegorz Górski - Co robi general affairs manager Toyoty w czasie wolnym?

 

 

red
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Niesamowite że (11 maja 2023 13:42)
Cytuję użytkownika: Adam
No wiec mialo nie byc o toyocie ale jednak , ludzi z multipasją jest wiele niestety nie kazdy moze sobie pozwolic jak Górski na rozwój bo nie kazdy zarabia krocie jak za nic nie robienie ...
Tłumaczenie tego stanowiska z angielskiego na polski wynika że masz rację to dobra synekura.
Adam (30 kwietnia 2023 9:23)
No wiec mialo nie byc o toyocie ale jednak , ludzi z multipasją jest wiele niestety nie kazdy moze sobie pozwolic jak Górski na rozwój bo nie kazdy zarabia krocie jak za nic nie robienie ...

Dodaj komentarz

gorski  |   grzegorz  |   wspinaczka  |  

Gość Dnia - Grzegorz Macko

Książ: Mistrzostwa Polski we wspinaniu się po drzewach

Wiemy co powstanie w hali na Placu Teatralnym

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij