Menu

Zagórze Śląskie: Klasyki polskiej motoryzacji, a wśród nich Syrenka

"Syrenka Warszawska w Akwarium" Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego "Akwarium" w Zagórzu Śląskim!

Zagórze Śląskie: Klasyki polskiej motoryzacji, a wśród nich Syrenka

„Warszawska Syrenka” zagościła w "Akwarium" w Zagórzu Śląskim.

Odbyła się prezentacja zabytkowych pojazdów, a następnie spotkanie z Syrenką, animacje, konkursy. Warszawską Syrenkę będzie można oglądać do godziny 17:00
 
Zabawa z Dj'em potrwa do późnej nocy.
 
 
red
foto: fb Gmina Walim
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ichtiofil (2 maja 2023 18:45)
Błękitna syrena niczego sobie...
Neptun (2 maja 2023 17:26)
Syrenka w roli męskiej...chyba za kare dostałeś tą rolę.
Rafał (2 maja 2023 14:50)
Dziękujęmy panie Starosto tyle się w powiecie dzieje. Każda rodzina znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

syrenka  |   motoryzacja  |   walbrzych  |   zagorze  |   warszawska  |   majowka  |  

Wałbrzyszanie zapłacą mniej za kulturę. Ile?

Zobacz trasę Wałbrzych Główny - Kłodzko Główne z kabiny lokomotywy

Dawne Kino Górnik wystawione na sprzedaż za 1,5 mln zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij