Menu

Policja na majówce pod Dzikowcem

Lokalne imprezy to dla policjantów doskonała okazja do spotkań ze społeczeństwem, w trakcie których funkcjonariusze przypominają o zasadach bezpieczeństwa i obowiązujących przepisach prawa. Ponadto policjanci poprzez uczestnictwo w festynach, piknikach czy też innych spotkaniach z mieszkańcami mają możliwość promowania swojego zawodu, zachęcając jednocześnie do wstąpienia do Policji.

Policja na majówce pod Dzikowcem
Policjanci z powiatu wałbrzyskiego wykorzystują każdą możliwość aby jak najczęściej rozmawiać o bezpieczeństwie, jednocześnie promując swój zawód. Festyny, pikniki oraz innego rodzaju spotkania ze społeczeństwem to doskonała okazja aby przypomnieć dzieciom o bezpiecznych zachowaniach nad wodą, podczas zabaw poza domem, czy też na drodze.
 
 
W miniony poniedziałek policjanci z Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach uczestniczyli w imprezie pn. „Majówka pod Dzikowcem”. Organizatorzy imprezy zorganizowali liczne atrakcje dla uczestników, jedną z nich było właśnie stoisko policyjne, które ciszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.
 
 
 
Każdy uczestnik mógł z bliska obejrzeć sprzęt policyjny: wsiąść do radiowozu i włączyć sygnały. Chętnych do spotkania z mundurowymi i pamiątkowej fotografii nie brakowało. Najmłodsi choć na chwilę mogli poczuć się policjantem, przymierzając części wyposażenia oraz akcesoria wykorzystywane w służbie oraz usiąść za kierownicą radiowozu, zobaczyć jego wnętrze, porozmawiać przez stację i usłyszeć dźwięk policyjnej syreny. Odwiedzający mogli także zadać policjantom pytania dotyczące ich zawodu oraz dowiedzieć się jak zostać policjantem.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ja je bie (4 maja 2023 13:12)
Cytuję użytkownika: Pijak
Wielkie halo .u mnie byli dziś na chacie.
Hehe dobre
Pijak (3 maja 2023 21:22)
Wielkie halo .u mnie byli dziś na chacie.

Dodaj komentarz

boguszów-gorce  |   policja  |   112  |   dzikowiec  |   festyn  |   majówka  |  

Policyjny pościg ulicami Wałbrzycha

Podzamcze: ponad kilogram narkotyków przechwycony przez policje

Trójka poszukiwanych w rękach policji

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij