Menu

I Targi Sztuki w BWA

Wałbrzyska Galeria Sztuki BWA zorganizowała po raz pierwszy Targi Sztuki, na których można było obejrzeć i zakupić prace rodzimych twórców.

I Targi Sztuki w BWA

Targi zostały zorganizowane we współpracy z wałbrzyskim oddziałem Związku Polskich Artystów Plastyków. Prezentowane prace wykonane zostały przez jego członków. Dzieła wielu z nich można nadal ogladać na wystawie "KONTRASTY" w siedzibie BWA przy ul. Słowackiego.

 

 

Przypominamy, że równocześnie BWA prezentuje jeszcze dwie inne wystawy w Centrum Ceramiki Unikatowej i Galerii Sztuki Współczesnej w Starej Kopalni. Są to KOPALNIA ZŁOTA (Lev Stern) i zbiorowa wystawa  KATEGORIUM }{ JAKOŚĆ, REALNOŚĆ, PRZECZENIE, OGRANICZENIE organizowana we współpracy z Ośrodkiem Kultury i Sztuki we Wrocławiu.

opr.plr
foto: użyczone / WGS BWA
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8

Komentarze

Wujek Dobra Rada (4 maja 2023 10:18)
Cytuję użytkownika: Sophia
Samotnie? Chce poznac mezczyzne, szukaj mnie tutaj https://goo.su/386wfD Moj nick to SweetSofia
W y p i e r d a l a j z tym spamem analfabeto.
Sophia (3 maja 2023 21:21)
Samotnie? Chce poznac mezczyzne, szukaj mnie tutaj https://goo.su/386wfD Moj nick to SweetSofia

Dodaj komentarz

BWA  |   sztuka  |   targi sztuki  |   artyści  |   wystawy  |  

Zamek Książ ratuje matryce z Fabryki Kristoff

Wystawa prac Joanny Teper w Galerii Sztuki BWA

Zapraszamy na wernisaż wystawy Joanny Teper

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij