Menu

Syreny, Warszawy i inne starocie...

Łezka mogła się w oku zakręcić — przed Centrum Obsługi Ruchu Turystycznego "Akwarium" w Zagórzu pojawiły się stare samochody. Zlot zdominowały Syreny, ale nie zabrakło też oldtimerów.

Syreny, Warszawy i inne starocie...

Na placu przed "Akwarium" pojawiło się kilkadziesiąt samochodów. Oprócz różnych Syren (dominował model 105) można było zobaczyć między innym Syrenę bagażówkę, czy tzw. "skrzydlatą" (model 104). Nie zabrakło też Warszawy, ale i nowszych samochodów — Fiata 125 p czy Polonezów. Pojawiło się też sporo Volkswagenów, między innymi kultowy już Golf I.kb
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Hahaha (5 maja 2023 8:07)
Czy ten zlot to nostalgia za komuną?

Dodaj komentarz

Walim  |   zagórze  |   Po sąsiedzku  |   Syrena  |   Warszwa  |   stare samochody  |   akwarium  |  

Światełka na choince osobiście włączył Święty Mikołaj (FOTO/VIDEO)

Pałac Struga: finał 20 lat ratowania zabytku

Dzikowiec: to już czwarty dzień naśnieżania

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij