Menu

GOPR-owcy apelują: ''Pomóżcie nam ratować !''

"Auta GOPR-u jeszcze nie potrafią latać" - piszą ratownicy GOPR-u w mediach społecznościowych i apelują, by zostawiając samochód na leśnych, wąskich drogach, zostawić miejsce na przejazd samochodów ratowniczych.
 

GOPR-owcy apelują: ''Pomóżcie nam ratować !''

Pomóżcie nam ratować. Tak wygląda przejazd do wielu dróg leśnych zza kierownicy naszego auta. Tutaj nie dało się przejechać. Cieszmy się wspólnie z majówki, ale pamiętajmy, auta GOPR-u jeszcze nie potrafią latać. - apelują GOPR-owcy w mediach społecznościowych.

GOPR przypomina, by zostawiać przejazd na leśnych drogach.

Dla was często to będzie dodatkowych 5 min marszu, dla kogoś całe życie. Tutaj nikt pewnie nie parkował złośliwie, nie wiemy, kto był pierwszy, nie hejtujmy parkujących, na szczęście nikomu krzywda się nie stała. Najważniejsze pamiętajmy, żeby zostawić 3 długie kroki szerokości przejazdu dla służb ratowniczych. - dodają ratownicy.

kb
foto: GOPR
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Rupacz (5 maja 2023 9:02)
Cytuję użytkownika: Szach i mat
Wezwać straż leśną i po mandaciku, szybko rozumek wróci. Inaczej Polaka niczego nie nauczysz!
To nie tak.problem jest taki za na drodze DOJAZDOWEJ do lasu czesto nie ma.zakazu parkowania. To efekt jest jak na foto. Gdyby był zakaz to po 1500 się nalezy. Świnie trzeba użyć kultury na salonach.a jak nie to do rzeźni.
Szach i mat (5 maja 2023 8:43)
Wezwać straż leśną i po mandaciku, szybko rozumek wróci. Inaczej Polaka niczego nie nauczysz!
Wuj Samo Zło (5 maja 2023 8:30)
Cytuję użytkownika: Wujek Dobra Rada
Używajcie śmigłowców.
Spoko. Kupisz jeden GOPR-owcom?
Wujek Dobra Rada (5 maja 2023 8:05)
Używajcie śmigłowców.

Dodaj komentarz

GOPR  |   góry  |   samochody  |  

Trudne warunki w górach — GOPR ewakuował wychłodzonych turystów

Sprzątali góry, ponad 100 osób na szlakach

Ratował ludzkie życie - teraz potrzebuje pomocy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij