Menu

Co kolekcjonuje Nullizmatyk?

Co zamiast monet zbiera Nullizmatyk? Co jest bardziej wartościowe niż nagroda Fryderyki? Kto jest bardziej easy riderem: facet w marynarce czy gość w bluzie z kapturem? Dlaczego warto próbować nie trzy, ale nawet cztery razy? - o tym wszystkim rozmawiam z Patrycjuszem Kochanowskim, liderem zespołu Nullizmatyka, wałbrzyszaninem, którego poznała cała Polska.

Co kolekcjonuje Nullizmatyk?

UWAGA KONKURS: Mamy do wylosowania dwie najnowsze płyty Nullizmatyka z autografem. Wsłuchajcie się uważnie rozmowę, by poznać pytanie konkursowe a gdzie wysyłać odpowiedzi dowiecie się z programu Gość Dnia Telewizji Wałbrzych.

 

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

podcast  |   dzień dobry wałbrzych  |   patrycjusz kochanowski  |   nullizmatyk  |   nullo  |   rap  |   muzyka  |  

Maja Czerniachowska współtworzy aplikację dla studentów medycyny

Co można wykręcić na rowerze dla wałbrzyskiego Hospicjum?

Katarzyna Kasia i Marcin Rusinek

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij