Menu

Uczciwy do bólu... 17-latek oddał znaleziony portfel

W portfelu było sporo pieniędzy i karta, jednak 17-latek, który go znalazł na ulicy, postanowił go oddać. Młody mężczyzna przyszedł do komisariatu policji i poprosił mundurowych o pomoc w odnalezieniu właściciela zguby.

Uczciwy do bólu... 17-latek oddał znaleziony portfel

Do komendy policji w Kłodzku przyszedł młody mężczyzna, który poinformował, że na chodniku znalazł portfel. Uczciwy 17-latek poprosił policjantów o pomoc w odnalezieniu właściciela zguby.

- W portfelu znajdowało się 1300 złotych oraz karta płatnicza. Mundurowi ustalili właścicielkę zguby (...) kobieta przyjechała do komendy, gdzie funkcjonariusze przekazali jej portfel z zawartością. - informuje podinsp. Wioletta Martuszewska z kłodzkiej policji.

Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku nadkomisarz Tomasz Ociepa przekazał na ręce dyrektora szkoły list gratulacyjny i podziękowania dla ucznia.

kat
foto:KMP Kłodzko
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

hahahaha (29 lipca 2023 17:56)
Dla peowców uczciwość to nienormalność tak samo jak polskość.
Marcin (8 maja 2023 13:29)
Cytuję użytkownika: Patryk
Szanowni "redaktorzy" portalu Wałbrzych24, uczciwość to nie ból,to kwestia dobrego i solidnego wychowania wyniesionego z domu. Brawa dla chłopca i jego rodziców.
Dokładnie tak Panie Patryku jak pan mówi.
Patryk (8 maja 2023 10:55)
Szanowni "redaktorzy" portalu Wałbrzych24, uczciwość to nie ból,to kwestia dobrego i solidnego wychowania wyniesionego z domu. Brawa dla chłopca i jego rodziców.
Socjolog (8 maja 2023 10:06)
Cytuję użytkownika: LoLoBoLo
Dobrze że ten artykuł nie pisał Komorowski były wsi'ok omyłkowo nazywany prezydentem bo napisał by "do bulu"
Absolutnie nie rozumiem tytułu.Kogo zabolała uczciwość tego chlopaka?Kto odczuwał ból z tego powodu? Po kiego jakieś nic nie znaczące listy do dyrektora szkoły? Żeby kumple z niego łacha darli, że frajer? I za uczciwość zostanie napiętnowany. Zamiast zrobić przesłanie w swiat: oddać portfel, bo kamery wszystko widzą, a w zamian właściciel portfela wręczył mu nagrodę. Od razu przestanie być frajerem, stanie się bohaterem do naśladowania.Bo zmaterializowana młodzież i tak czeka tylko na kasę.I tylko ona ich zmotywuje do uczciwości.
LoLoBoLo (8 maja 2023 8:39)
Dobrze że ten artykuł nie pisał Komorowski były wsi'ok omyłkowo nazywany prezydentem bo napisał by "do bulu"
Krzyś (8 maja 2023 6:16)
Cytuję użytkownika: Mapika
Cytuję użytkownika: Krzyś
Pamiętacie stacją paliw i sędziego co ukradł kobiecie 50 zł.O to uczciwy pan POpierany przez jakąś partie.Brawo dla 17-sto latka.
A co ma do tego początek zdania PO.....???? Nie lubisz tej partii to Twoja sprawa a młody człowiek zachował się OK!!!
A co do złodzieja sędziego POpieranego przez jedną z parti to wszystko OK.Nie odniesiesz się? Tylko POczątek zdania się nie POodoba.
kl (7 maja 2023 23:35)
Cytuję użytkownika: Ja
Brawo dla dyrekci szkoły,rodzice na pochwałę pewnie nie zasłużyli
"DyrekCia szkoły" co najwyżej układa plan lekcji. A wychowanie to jednak zasługa rodziców!
Zasada jest JEDNA (7 maja 2023 22:36)
Cytuję użytkownika: Analityk miejski
Cytuję użytkownika: Enek
Brawo dla chłopaka, postawa, uczciwość,są jeszcze młode osoby uczciwe,ale jakieś znaleźne powinno mu się należeć, nawet jakąś karta podarunkowa.
10% znaleźnego się należy.
Niezupełnie. Musisz przy oddawaniu zaznaczyć ze chcesz 10. Potem juz nie dostaniesz według prawa. Najpierw zgłaszasz roszczenie. Inaczej nic z tego.
Analityk miejski (7 maja 2023 22:21)
Cytuję użytkownika: Enek
Brawo dla chłopaka, postawa, uczciwość,są jeszcze młode osoby uczciwe,ale jakieś znaleźne powinno mu się należeć, nawet jakąś karta podarunkowa.
10% znaleźnego się należy.
Księgowy (7 maja 2023 20:46)
Dla redakcji uczciwość to rzecz niezrozumiała.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   portfel  |   pieniądze  |   kłodzko  |  

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Złodzieje figurki Matki Bożej zatrzymani

Wyłudziła dotację z urzędu pracy - grozi jej 8 lat więzienia

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij