Menu

Postęp prac na Placu Grunwaldzkim (FOTO)

Prace na Placu Grunwaldzkim nabrały intensywności. Wałbrzyszanie muszą chodzić wytyczonymi ścieżkami między pracującym sprzętem. Rozkopana jest ulica Wysockiego (obok ZUS). Zerwano też nawierzchnię po drugiej stronie ulicy (przystanek). 

Postęp prac na Placu Grunwaldzkim (FOTO)

Plac Grunwaldzki czeka wymiana nawierzchni jezdni i chodników. Bedzie nowe oświetlenie i przebudowane zatoki autobusowe. 

W pierwszej kolejności wyremontowany zostanie 100-metrowy odcinek ulicy Wysockiego. Prace mają potrwać do lipca.

 

 

red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Sarenka (10 maja 2023 16:37)
Cytuję użytkownika: Roman 500 000
Cytuję użytkownika: Goldmann,,
,w latach 60 było rondo,,,,na pl.Grunwaldzkim,,,
Nie podpowiadaj, bo Srul gotów mieszkańcom zafundować takiego potworka jak "rondo" Tesco.
No patrzcie; Asior intelektu dał głos; Do budy!!
Roman 500 000 (10 maja 2023 7:07)
Cytuję użytkownika: Goldmann,,
,w latach 60 było rondo,,,,na pl.Grunwaldzkim,,,
Nie podpowiadaj, bo Srul gotów mieszkańcom zafundować takiego potworka jak "rondo" Tesco.
Goldmann,, (10 maja 2023 5:24)
,w latach 60 było rondo,,,,na pl.Grunwaldzkim,,,
Driver (9 maja 2023 20:36)
Czy będą wydłużone zielone światła na przejściach dla pieszych koło ZUS-u i apteki? Jak widać na zdjęcu pierwszym, ludzie jeszcze nie zdążyli przejść a już świeci się czerwone. Dlaczego tutaj ITS nie działa poprawnie?

Dodaj komentarz

postep  |   prac  |   plac  |   grunwaldzki  |   walbrzych  |   prace  |   zdjecia  |   foto  |   wtv  |   w24  |  

Boks: Michał Leśniak powalczy o pas

Dobry występ Rambo na Gromdzie

Co najcześciej zgłaszają wałbrzyszanie policji?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij