Menu

Żywe Książki zapraszają na Tydzień Bibliotek w Boguszowie-Gorcach

Bibliotekarze z Boguszowa-Gorc zapraszają do świętowania obchodów XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Z tej okazji przygotowano kilka ciekawych atrakcji i spotkań autorskich. Pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach zapraszali mieszkańców, chodząc po mieście przebrani za żywe książki.

Żywe Książki zapraszają na Tydzień Bibliotek w Boguszowie-Gorcach
- Trwa XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Cała Polska obchodzi to święto i my również od poniedziałku aż do piątku. Rozdajemy mieszkańcom ulotki z informacjami, jakie organizujemy spotkania i imprezy do końca tego tygodnia. Dziś zmieniliśmy się w żywe książki. Odwiedzamy mieszkańców, promując radość z czytelnictwa i wizyty w bibliotece oraz naszych filiach, gdzie czekają na nich tysiące książek - mówi Marek Dańczak, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej Centrum Kultury w Boguszowie-Gorcach.
 
W programi obchodów znalazło się między innymi spotkanie autorskie z Moniką Bisek-Grąz, której książka "Przystanek" niedawno trafiła do księgarni, oraz wieczór poetycko-muzyczny Piotra Pilarskiego. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej placówki.
 
 
 
plr
foto: P.Tokarski
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13

Komentarze

### (10 maja 2023 10:32)
Wymarłe '' Miasto'' kilka osób na krzyż ,musieli na przystanek i pod sklep iść ,żeby kogoś spotkać.

Dodaj komentarz

Szlak 50-lecia Boguszowa-Gorc

Młodzież pobiła i okradła 63-latka

Nowa siedziba Publicznego Przedszkola nr 3 w Boguszowie-Gorcach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij