Menu

Jedna osoba nie żyje, dwie ranne - wypadek w Krzeszowie

Stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo - jeden z pasażerów zginął na miejscu. Kierowca i drugi z pasażerów są ranni.  


 

Jedna osoba nie żyje, dwie ranne - wypadek w Krzeszowie
Do wypadku doszło we wtorek wieczorem na ul. Księcia Bolka I w Krzeszowie. 19-letni mieszkaniec Kamiennej Góry stracił panowanie nad autem na łuku drogi i uderzył czołowo w przydrożne drzewo. Jeden z pasażerów zginął na miejscu, drugi jet poważnie ranny. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.
 
 
19-letni kierowca doznał niegroźnych obrażeń. Jak informuje policja - mężczyzna był trzeźwy. Ruch na drodze był zablokowany. Sprawę bada policja.kb
foto: PSP Kamienna Góra
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Mayeusz (13 maja 2023 10:06)
DKA to stan umysłu, bez kitu, wyprzedzanie, zapierdalanie, każdy to zaje...bisty kierowca dopóki się nie zabijey:D
Dj (11 maja 2023 7:34)
A wystarczyło dostosować prędkość a nie fisiować
Moje Imię (10 maja 2023 23:47)
Cytuję użytkownika: mmmm
Cytuję użytkownika: MarkMerc
DKA i wszystko jasne, kierowcy z tej okolicy to stan umysłu…
DB - DSW i OP - kierowcy bez umysły nie potrafią się zachować na drodze
Serio? DB kierowcy bez umysły. A może jednak mają tę umysłę tylko zazdrość Cię oślepia? Następnym razem zanim coś głupiego napiszesz to zastanów się dwa razy. oK?
Patryk (10 maja 2023 14:01)
Cytuję użytkownika: Rambo
19 lat. Wszystko jasne. A to 70 latkom chcecie zabraniać prowadzić pojazdy. Dobrze tak szczeniakowi. Niech żyje ze świadomością, że zabił kolegę.
Ty John Rambo chłopak będzie miał traumę do końca życia. A ty mówisz że mu tak dobrze weź się dziadzie 2 razy zastanów zanim coś napiszesz.
mmmm (10 maja 2023 10:02)
Cytuję użytkownika: MarkMerc
DKA i wszystko jasne, kierowcy z tej okolicy to stan umysłu…
DB - DSW i OP - kierowcy bez umysły nie potrafią się zachować na drodze
Nomi (10 maja 2023 8:59)
Jak widzę na rondzie tesco DKL DKA to wiem że to są słabi kierowcy, coś w tym jest
Monthy Phyton (10 maja 2023 8:56)
Cytuję użytkownika: MarkMerc
DKA i wszystko jasne, kierowcy z tej okolicy to stan umysłu…
Podobnie jak "dekle" z DKL
LoLoBoLo (10 maja 2023 8:37)
Ja nikogo ani nie oskarżam ani nie bronię, ale wypadek śmiertelny to trauma na całe życie
MarkMerc (10 maja 2023 8:19)
DKA i wszystko jasne, kierowcy z tej okolicy to stan umysłu…

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   wypadek  |   Krzeszów  |  

Wypadek na Skrzyżowaniu Niepodległości. Są utrudnienia

Policyjny pościg ulicami Wałbrzycha

Podzamcze: ponad kilogram narkotyków przechwycony przez policje

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij