Menu

Kolejne generatory wysłane na Ukrainę. Wałbrzyszanie zebrali 160 tys zł

Kolejne generatory prądu zostały wysłane do Borysławia na Ukrainie. Udało się je zakupić dzięki pomocy mieszkańców Wałbrzycha. 

Kolejne generatory wysłane na Ukrainę. Wałbrzyszanie zebrali 160 tys zł

- Wyłącznie dzięki Państwa ofiarności kolejny transport darów wyjechał dzisiaj w kierunku Borysławia. Wysłaliśmy generatory prądotwórcze zakupione dzięki zbiórkom publicznym oraz prezenty od wałbrzyskich radnych i Fundacja Nowa Fala. Wartość transportu to około 160 tys. zł - poinformował na swoim fb, prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 

Generatory są niezbędne do funkcjonowania, gdy zabraknie prądu. Mogą służyć w szpitalach i szkołach. Wałbrzych wspiera miasto partnerskie Borysław od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę.

 

 


red
foto: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Alex (11 maja 2023 12:21)
W Borysławiu nie ma wojny.
Roman 500 000 (10 maja 2023 20:41)
Srula nie ma na zdjęciach przy generatorach jako samozwańczego Fundatora???

Dodaj komentarz

generatory  |   prad  |   ukraina  |   pomoc  |   zbiorka  |   prezydent walbrzych  |   boryslaw  |  

Straż Miejska uratowała młodego koziołka

Ruszają kolejne warsztaty terapii dla przewlekle chorych

Na kogo czeka kaczka ?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij