Menu

Invest Park zacieśnia współpracę z PKO BP

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest Park zacieśnia i formalizuje współpracę z największym polskim bankiem PKO BP. Wspólne działania będą miały przede wszystkim charakter biznesowy, ale planowane są także przedsięwzięcia o charakterze społecznym.

Invest Park zacieśnia współpracę z PKO BP
Obie instytucje dotychczas współpracowały przy różnych projektach w mniejszym lub większym stopniu. Współpraca układała się na tyle dobrze, że postanowiono zrobić kolejny krok i podpisano list intencyjny o intensyfikacji przyszłych wspólnych działań.
 
- Ta współpraca dotychczas była poprzez klientów, których obsługujemy i mamy w portfelach i oni pokazali nam walor współpracy ze Strefą. Co ważne, Strefa jest budowana po to, aby przedsiębiorcom łatwiej było się rozwijać. Dzięki tym informacjom podjęliśmy współpracę, by klientom było łatwiej. Przedsiębiorca, który sam boryka się z wyzwaniami, musi jeszcze sprostać ciężkim czasom, a nasza Strefa otwiera wszystkie drzwi, podpowiada co i jak zrobić, żeby było łatwiej i żeby rozwój tego biznesu był łatwiejszy - mówi Małgorzata Czerwińska, dyrektor Regionu Bankowości Detalicznej PKO Banku Polskiego we Wrocławiu.
 
 
- Jesteśmy wieloletnim partnerem PKO, a dzisiaj w sposób symboliczny podpisaliśmy list intencyjny, na mocy którego ta współpraca będzie jeszcze bardziej zacieśniona. Jestem głęboko przekonany, że dzięki tej współpracy w sposób skuteczniejszy będziemy mogli docierać do tych wszystkich przedsiębiorców, którzy być może słyszeli o Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej i z jakichś względów nie zainteresowali się naszą ofertą, która z wielu względów jest dla nich bardzo atrakcyjna - mówi Piotr Wojtyczka, prezes zarządu WSSE Invest Park.
 
Współpraca ma przebiegać nie tylko na polu biznesowym, ale też oba podmioty będą wspierać się wzajemnie w działaniach społecznych.
 
- Będziemy wspólnie organizować szereg inicjatyw w postaci konferencji, targów branżowych, targów edukacyjnych. To główne pole, na którym będziemy współpracować - mówi Piotr Wojtyczka.
 
 
 
- Zapraszamy na Kongres Firm Rodzinnych, gdzie wspieramy się w zakresie edukacji przedsiębiorców. Organizujemy cykl konferencji merytorycznych, bo najbardziej nam zależy na edukowaniu klientów, jak bezpiecznie dywersyfikować zyski, jak sobie poradzić, aby nie potknąć się po drodze. Dzielenie się doświadczeniami to dobra komunikacja między nami - dodaje Małgorzata Czerwińska.
 
Kongres Firm Rodzinnych odbędzie się 6 czerwca we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Specjaliści z PKO będą mówić o trendach i inspiracjach w biznesie, natomiast przedstawiciele Invest Parku wezmą udział w sesji dotyczącej kierunku rozwoju współczesnych przedsiębiorstw. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja.
 
 
plr
foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com
artykuł sponsorowany

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wsse  |   invest park  |   strefa ekonomiczna  |   pko bp  |   biznes  |   współpraca  |  

Lokalne Centrum Biznesu powstało w Jaworzynie Śląskiej

Przyszli kryminolodzy rozpoczęli studia w Szczawnie-Zdroju

WSSE otwiera kolejne Lokalne Centrum Biznesu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij