Menu

Działkowy złodziej wpadł na gorącym uczynku

Policjanci z Kamiennej Góry zostali powiadomieni przez czujnego działkowicza o tym, że coś niepokojącego dzieje się na ogródku. Dzięki tej informacji i szybkiej reakcji, mundurowi zatrzymali 53-latka, który usiłował włamać się do altanki, wybijając szybę. Za ten czyn może mu grozić nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Działkowy złodziej wpadł na gorącym uczynku
Po godzinie 20:00 w środę 10 maja policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze zostali powiadomieni przez czujnego działkowca o tym, że na ogródku obok dzieje się coś niepokojącego. Mundurowi szybko dotarli do wskazanej działki i zobaczyli znanego im mężczyznę, który nożycami ogrodowymi wybił szybę w altance.
 
 
 
Jak się okazało 53-latek był nietrzeźwy, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Tłumaczył, że zamierzał ukraść drobne rzeczy, a następnie je sprzedać. Za ten czyn może mu grozić nawet 10 lat pozbawienia wolności.
 
opr.plr
foto: KPP w Kamiennej Górze
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pedzlowy (13 maja 2023 8:23)
Kiedyś znajomi złapali takiego.lata temu. Zasadzka była.przyszedl. tak mu wjebali że do ulicy się czołgał. Ja tam tylko słyszałem ale coś usialo być bo jakiś czas nie kradli
scc (12 maja 2023 16:17)
od razu kara śmierci a nowaka, najmana , grockiego, najsztuba , itp umorzyć te sądy są chore

Dodaj komentarz

kamienna góra  |   po sąsiedzku  |   policja  |   112  |   złodziej  |   działka  |  

Policyjny pościg ulicami Wałbrzycha

Podzamcze: ponad kilogram narkotyków przechwycony przez policje

Trójka poszukiwanych w rękach policji

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij