Menu

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna i PKO Bank Polski rozpoczynają współpracę

W  siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej odbył się specjalny briefing prasowy, podczas którego został podpisany list intencyjny o współpracy pomiędzy WSSE a PKO Bankiem Polskim. Głównym celem kooperacji jest stałe poszerzanie oferty dla przedsiębiorców.

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna i PKO Bank Polski rozpoczynają współpracę

- To połączenie nieoczywiste, bo przecież nie sposób porównać skali oddziaływania i aktywów polskiego czempiona z ofertą naszej spółki, ale bez wątpienia to połączenie dwóch silnych graczy - partnerów, którzy mają wspólne cele - promowanie przedsiębiorczości i wzrost inwestycji, a w wymiarze społecznym poprawę jakości życia mieszkańców regionu i zrównoważony rozwój. Jestem głęboko przekonany, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści - zarówno dla naszych organizacji, jak i dla szeroko rozumianego otoczenia biznesowego - mówił w trakcie spotkania Prezes WSSE Piotr Wojtyczka.

Głównym celem współpracy obu podmiotów jest realizacja szeregu wspólnych inicjatyw, których efektem będzie przyciągnięcie nowych inwestycji do wałbrzyskiej strefy. To także kolejny krok zmierzający do stworzenia odpowiednich warunków dla rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw - obsługiwanych przez PKO BP, a stanowiących przeszło 55% wszystkich firm obecnych w strefie. List intencyjny uzupełniają także liczne działania promocyjne i informacyjne - od organizacji targów, przez udział w konferencjach branżowych, skończywszy na realizacji wspólnych projektów edukacyjnych dedykowanych przedsiębiorcom.

- Zależy nam wspólnie na tym, aby nasi klienci, nasze firmy budowały swój kapitał. Zależy nam przede wszystkim na edukacji i wsparciu przedsiębiorców, żeby nie obawiali się podejmować wyzwania, by umieli dzielić się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami. Bo nasza rolą jest dostosowanie kolejnych rozwiązań właśnie pod nich. Łączymy się rownież pod względem działań społecznych i charytatywnych. Wyznajemy bowiem zasadę gdzie nas potrzebują, to tam jesteśmy!  - powiedziała Małgorzata Czerwińska - Dyrektor Regionu Bankowości Detalicznej PKO Banku Polskiego we Wrocławiu.kb
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Budowa Lokalnego Centrum Biznesu WSSE w Jaworzynie Śląskiej...

Lokalne Centrum Biznesu powstało w Jaworzynie Śląskiej

WSSE otwiera kolejne Lokalne Centrum Biznesu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij