Menu

Zginął motocyklista. Uciekał, bo był poszukiwany

Motocyklista uciekał przed policją od Wałbrzycha do Świdnicy. Zginął, uderzając w samochód i spadając na jezdnię. Z wstepnych informacji wynika, że był poszukiwany przez sąd. 

Zginął motocyklista. Uciekał, bo był poszukiwany

Motocylista nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Wałbrzychu. Policjanci gonili mężczyznę, ale doszło do awarii radiowozu w okolicach Słotwiny.  Motocyklista uciekał dalej, ale uderzył w samochód marki Opel, który włączał się do ruchu. Do tragedii doszło przy ul. Ofiar Oświęcimskich w Świdnicy. 

Z informacji portalu swidnica24.pl wynika, że motocyklista jechał nawet z prędkością 165km/h i zajeżdżał drogę policjantom. 

 

 

W rozmowie z portalem prokurator poinformował, że 37-latek był poszukiwany. – Listy gończe wydały za nim dwa różne sądy w Polsce. W tej chwili ustalamy, jaki był powód –informuje prokurator, Marek Rusin. 

red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Nazywać rzeczy po imieniu (17 maja 2023 10:37)
Wcale nie zginął tylko zwyczajnie się zabił.
Wodociagowy (16 maja 2023 7:40)
Cytuję użytkownika: Sip
Cytuję użytkownika: Motopsycho
Mówiłem że to jakiś kryminał a nie motoklista. Patomotocyklista. Dalej będzie płacz że zginął człowiek?
Żebyś się szmato rozjebał na ścianie.
Z tym że on ma rację. Bandytów nie szkoda. Czapa .
Sip (16 maja 2023 7:29)
Cytuję użytkownika: Motopsycho
Mówiłem że to jakiś kryminał a nie motoklista. Patomotocyklista. Dalej będzie płacz że zginął człowiek?
Żebyś się szmato rozjebał na ścianie.
Motopsycho (16 maja 2023 7:20)
Mówiłem że to jakiś kryminał a nie motoklista. Patomotocyklista. Dalej będzie płacz że zginął człowiek?

Dodaj komentarz

motocyklista  |   swidnica  |   walbrzych  |   poszukiwany  |   prokuratura  |  

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Tylko 2,8 litra paliwa na 100 km

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij