Menu

Ulica Zachodnia jest już przejezdna (FOTO+VIDEO)

Zgodnie z zapowiedziami, dziś po południu została otwarta dla ruchu pojazdów ul. Zachodnia w dzielnicy Sobięcin. To jeszcze nie koniec prac drogowych, ale koniec części utrudnień, na które narzekało wielu kierowców. Wjazd do Wałbrzycha bez  starego wiaduktu kolejowego to zupełnie nowe doświadczenie.

Ulica Zachodnia jest już przejezdna (FOTO+VIDEO)

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13

Komentarze

Aryck Nusbacher (16 maja 2023 10:12)
To kiedy będzie zamknięta? Za dwa tygodnie czy później?
Droga droga (16 maja 2023 8:04)
To nie srul ogłosił?!? Ojojoj...niedopatrzenie.
rogacz (15 maja 2023 20:31)
Cytuję użytkownika: Jorg
A kiedy remont ?
Ty nie widzisz po zdjęciach, że jest w trakcie remontu? Jak masz taki wzrok to uważaj żona będzie cię zdradzać też tego nie zauważysz.
Jorg (15 maja 2023 19:12)
A kiedy remont ?

Dodaj komentarz

sobięcin  |   remont  |   trasa sudecka  |   1 maja  |   zachodnia  |  

Remont ulicy Ogrodowej pod dużym znakiem zapytania

Coraz bliżej końca... (FOTO)

Tu będzie Dom Pomocy Społecznej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij