Menu

Dni Podzamcza - cały miesiąc świętowania

Ośrodek Społeczno-Kulturalny przy Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze zaprasza na obchody Dni Podzamcza, które potrwają od 19 maja do 23 czerwca. Jakie atrakcje przygotowano w tym czasie?

Dni Podzamcza - cały miesiąc świętowania

Program Dni Podzamcza 2023:

19 maja - piątek
godz. 17:00 - Wernisaż  wystawy fotograficznej "Fotografie powściągliwe", sala OSK

27 maja - sobota
godz. 9:00 - Otwarte Mistrzostwa Podzamcza w Badmintonie, PSP nr 21

3 czerwca - sobota
godz. 12:00 - Festiwal Zabawy z okazji Dnia Dziecka - Plac Parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła, Al. Podwale 2a

10 czerwca - sobota
godz. 10:00 - Otwarte Mistrzostwa Podzamcza  w Tenisie Ziemnym, obiekt sportowy przy ul. Grodzkiej

 

 

17 czerwca - sobota
godz. 10:00 - Turniej Koszykówki Ulicznej o Puchar ALMA SPORT, obiekt sportowy przy ul. Grodzkiej

17 czerwca - sobota
godz. 13:00 - Rodzinny Turniej Gry Planszowej, sala OSK

23 czerwca - piątek
godz. 17:00 - Wernisaż wystawy fotograficznej "Inna rzeczywistość", sala OSK

opr.plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Są igrzyska,chleba nie ma (18 maja 2023 8:27)
Czarne chmury nad wałbrzyskim budżetem obywatelskim. Urzędnicy przyznają, że kilka projektów z ubiegłych lat już od tak dawna czeka na realizację, że nie będą realizowane. Inne muszą poczekać na lepsze czasy. Do dziś nie została podpisana żadna umowa z wykonawcami zaległych projektów. Jeszcze kilka miesięcy temu urzędnicy zapewniali, że choć w tym roku nie będą prowadzone nabory do nowej edycji, to 2023 rok przeznaczony będzie na realizację zaległych projektów WBO. Wszystko wskazuje na to, że w świecącej pustkami kasie miasta nawet na to nie ma pieniędzy. – Miasto funkcjonuje w sytuacji bardzo trudnej teraz, budżetowej, trzeba pamiętać, że to, co dzieje się na rynkach zewnętrznych, jak wygląda sytuacja z inflacją, jak wygląda ograniczenie wpływów samorządu, choćby z PiT–ów powoduje to, że my musimy każdą inwestycję oglądać, szacować, mierzyć. – powiedział Edward Szewczak, rzecznik wałbrzyskiego Urzędu Miasta. Pomimo zapewnień urzędników do dziś nie została podpisana żadna umowa na realizację zaległych projektów. Co więcej, już dziś wiadomo, że część zwycięskich projektów z lat ubiegłych w ogóle nie będzie zrealizowana.
Ksiaże z dżungli (18 maja 2023 8:22)
Trochę wytchnienia dla chowu klatkowego - czas na wolny wybieg :)
SM (18 maja 2023 7:00)
A skoki na główkę do fontanny?
Śmieciarze z wiochy (18 maja 2023 6:32)
Wiejskie zabawy dla plebsu z chowu klatkowego

Dodaj komentarz

Podzamcze  |   dni podzamcza  |   zabawa  |   festyn  |   sport  |   dzieci  |  

Podzamcze: Po co autobus wjeżdża na pętlę? ZDKiUM tłumaczy

10 urodziny Aqua Zdroju w Wałbrzychu

Chce pobić rekord Guinnessa najdłuższym triathlonem w historii

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij