Menu

Noc Muzeów - znajdź radnego i zdobądź książki

Wałbrzyski Radny Anatol Szpur proponuje zabawę, podczas tegorocznej Nocy Muzeów. Sprawdźcie, jak zdobyć książki "Sekrety Wałbrzycha 2" i "Być jak Księżna Daisy".

Noc Muzeów - znajdź radnego i zdobądź książki
20 maja w Wałbrzychu odbędzie się „Noc Muzeów”. W tegorocznej edycji można zwiedzić Starą Kopalnię, wystawy BWA, Muzeum Porcelany czy Kościół Zbawiciela. Jednak to nie wszystko. Radny Miasta Wałbrzycha Anatol Szpur rozda zwiedzającym książki naszych rodzimych autorów wraz z ich autografami!
 
- Nasze instytucje kultury ewoluują na przestrzeni ostatnich lat. Mają coraz lepszą i większą ofertę, starają się przyciągnąć zarówno turystów, jak i miłośników kultury. Dlatego należy je wspierać - uważa radny Anatol Szpur, który podczas Nocy Muzeów będzie rozdawał książki „Sekrety Wałbrzycha 2” autorstwa Artura Szałkowskiego oraz „Być jak Księżna Daisy” Mateusza Mykytyszyna i Kamili Świerczyńskiej.
 
Aby je zdobyć wystarczy odnaleźć radnego podczas zwiedzania 20 maja w naszych instytucjach kultury, by zdobyć wybraną publikację z dedykacją. Wiemy, że radny rozpocznie zwiedzanie około 20:30 w Starej Kopalni, później uda się do przestrzeni BWA. Około 21:30 będzie w Muzeum Porcelany, a następnie w Kościele Zbawiciela. Więcej informacji na temat akcji można znaleźć na stronach mediów społecznościowych radnego. Zatem warto wyruszyć 20 maja na "Noc Muzeów" i przy okazji zgarnąć jedną z książek z autografem autora!
 
 
 
opr.plr
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Zniesmaczony (19 maja 2023 21:02)
Cytuję użytkownika: OPINIOWIEC
jeden z nielicznych radnych, który działa. Brawo Kwiatkowaski Piotr Wierzbicka Bielawski Nowak Szpur może Stawowy i Glapiński reszta nic , szkoda
Chyba Cię pokręciło
OPINIOWIEC (19 maja 2023 8:31)
jeden z nielicznych radnych, który działa. Brawo Kwiatkowaski Piotr Wierzbicka Bielawski Nowak Szpur może Stawowy i Glapiński reszta nic , szkoda
LeO 51 (19 maja 2023 7:38)
Chłopa nie było było widać przez 4 lata a teraz lans
Rick (19 maja 2023 7:30)
Niech sobie wsadzić w buty te książki będzie wyższy albo niech rozda u siebie kaketosom z pocztowej

Dodaj komentarz

noc muzeów  |   stara kopalnia  |   muzeum porcelany  |   bwa  |   kościół zbawiciela  |   radny  |   anatol szpur  |   książka  |   sekrety wałbrzycha  |   być jak daisy  |  

Zamek Książ ratuje matryce z Fabryki Kristoff

Festiwal Rowerowy Aglomeracji Wałbrzyskiej (FOTO)

II Wałbrzyska Giełda Porcelany i Ceramiki (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij