Menu

21-latek zgłosił policji, że znajomy go pobił, ale skłamał

21-letni wałbrzyszanin okłamał policję. Zgłosił funkcjonariuszom, że został pobity, ale okazało się to nieprawdą.
21-latek zgłosił policji, że znajomy go pobił, ale skłamał
Policjanci otrzymali zgłoszenie o rozboju, do którego miało dojść przy ul.  Sprawcą miał być znajomy zgłaszającego.
 
 
W  ręce mundurowych już po kilku godzinach wpadł drugi z mężczyzn – również 21-latek. Wyszło na jaw, że zgłaszający  nie powiedział prawdy, gdyż jest skonfliktowany ze swoim znajomym, a do żadnego rozboju nie doszło.
 
Zarzuty usłyszy więc teraz zgłaszający, który odpowie przed sądem za fałszywe zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, za fałszywe oskarżenie innej osoby, a także składanie fałszywych zeznań. Grozi mu 8 lat więzienia.

red
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

13 dzielnica (18 maja 2023 22:24)
Debil z 13 dzielnicy .wszyscy tak macie potomkowie górników?

Dodaj komentarz

policja  |   walbrzych  |   pobbicie  |   rozboj  |   noworudzka  |  

Wziął 3 tys. zł kredytu, teraz grozi mu 8 lat więzienia

Skrzyżowanie Niepodległości: Prezydent Wałbrzycha wysłał pismo, by...

Wałbrzych: Lewica przeciwko podwyżce ceny biletu z 4,00 zł na 5,60 zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij