Menu

Zaginiona 20-latka dzięki szybkiej akcji policji została odnaleziona

Było zagrożenie, że 20-latka może odebrać sobie życie. Na szczęście, dzięki szybkiej akcji policji, zaginioną kobietę odnaleziono w zaledwie kilkadziesiąt minut.


 

Zaginiona 20-latka dzięki szybkiej akcji policji została odnaleziona

Dzisiaj przed godziną ósmą rano dyżurny wałbrzyskiej komendy odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że 20-letnia mieszkanka powiatu wałbrzyskiego ma problemy emocjonalne i może targnąć się na swoje życie.

- Z relacji członków najbliższej rodziny wynikało, że młoda kobieta może znajdować się w rejonie Książańskiego Parku Krajobrazowego. Informację takie przekazano do wszystkich partoli na terenie miasta. Wszczęty został alarm, powiadomieni zostali goprowcy i strażacy - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Po zaladwie 20 minutach, w rejonie hipodromu przy ul. Piastów Śląskich dzielnicowi zauważyli młodą kobietę wyglądem odpowiadającym opisowi przekazanemu przez dyżurnego. Była to zaginiona 20-latka.

- Nic poważnego jej się nie stało. Młoda mieszkanka powiatu wałbrzyskiego została oddana pod opiekę zaniepokojonego ojca oraz zespołu ratownictwa medycznego, który udzielili jej niezbędnej pomocy medycznej. - mówi komisarz Marcin Świeży. - Pamiętajmy, że każdy z nas może mieć słabsze chwile. Kiedy myślimy, że nic gorszego nie może nas spotkać i nie wiemy jak poradzić sobie z przytłaczającymi nas problemami, warto jest zwrócić się o pomoc. Najlepiej nawiązać kontakt ze specjalistami, którzy dyżurują pod numerem telefonu 116 123. Pamiętajmy, nie musimy być sami z naszymi problemami. Są osoby, które nam pomogą, całkowicie bezpłatnie i anonimowo.

Gdzie można szukać pomocy:

    116 123 - Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych w kryzysie emocjonalnym, czynny przez 7 dni w tygodniu w godz.14.00–22.00
    116 111 - Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu
    800 108 108 - Bezpłatny telefon wsparcia, czynny od poniedziałku do niedzieli (z wyjątkiem dni świątecznych) w godz.14.00–20.00
    121 212 - Bezpłatny telefon zaufania dla dzieci i młodzieży Rzecznika Praw Dziecka, czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu
    22 635 09 54 - Telefon zaufania dla osób starszych, czynny w poniedziałek, środę, czwartek w godz. 17.00–20.00

kb
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

l (23 maja 2023 17:37)
Cytuję użytkownika: Księgowy
Ona już się nie nadaje ani na żonę ani na matkę
odezwała się wyrocznia.
Księgowy (23 maja 2023 15:01)
Ona już się nie nadaje ani na żonę ani na matkę
inż. A. Partacz (20 maja 2023 10:45)
"Informację takie przekazano do wszystkich partoli na terenie miasta". :)
ale heca (19 maja 2023 19:25)
Cytuję użytkownika: o
Jak nie chce żyć, to po co zmuszać ją do życia?
Czy Ona coś mówiła, czy Ona coś stwierdziła? Na podstawie : prawdopodobnie, podobno, być może- nagłaśnia się biznes na słowa bez pokrycia.
Felek (19 maja 2023 17:53)
Cytuję użytkownika: o
Jak nie chce żyć, to po co zmuszać ją do życia?
Co byś gegal ,gdyby to była twoja córka.?
LOLA (19 maja 2023 14:23)
Cytuję użytkownika: Asia - Basia
Cytuję użytkownika: Zniesmaczony
Znowu podatnik zrobił zrzutkę na rozhisteryzowaną pannę.
Pan weźmie rozbieg i ruszy sprintem w wybranym kierunku! Może uda się Panu dogonić swój rozum! Ewidentnie przed Panem ucieka!
Brawa dla Asia- Basia. Zniesmaczony został komentarzem zgaszony!
Asia - Basia (19 maja 2023 13:46)
Cytuję użytkownika: Zniesmaczony
Znowu podatnik zrobił zrzutkę na rozhisteryzowaną pannę.
Pan weźmie rozbieg i ruszy sprintem w wybranym kierunku! Może uda się Panu dogonić swój rozum! Ewidentnie przed Panem ucieka!
o (19 maja 2023 12:35)
Jak nie chce żyć, to po co zmuszać ją do życia?
Zniesmaczony (19 maja 2023 12:26)
Znowu podatnik zrobił zrzutkę na rozhisteryzowaną pannę.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   zaginiona  |  

100 km/h przez miasto i prawo jazdy zatrzymane

Strzegom: Figura Maryi powieszona niczym wisielec na rusztowaniu

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij