Menu

Uciekał policji - próbował zepchnąć z drogi radiowóz

Wyprzedzał na przejściu dla pieszych i na podwójnej linii ciągłej, próbował zepchnąć z drogi policyjny radiowóz i jechał po chodniku. Na koniec uderzył w policyjny radiowóz. 
41-latek uciekał policji, bo... był poszukiwany i miał 5 razy wydany zakaz kierowania samochodem.
 

Uciekał policji - próbował zepchnąć z drogi radiowóz

Do pościgu doszło w Jelczu Laskowicach. Podczas patrolu ul. Oławskiej policjanci zauważyli kierowcę BMW, który wyprzedzał inne auta na podwójnej linii ciągłej.
 
Gdy mundurowi próbowali zatrzymać kierowcę do kontroli, ten przyspieszył i zaczął uciekać.

- Jechał brawurowo, ciągle popełniał wykroczenia drogowe m.in. wyprzedzał inne samochody na przejściu dla pieszych, na podwójnej linii ciągłej, zmuszał innych kierujących do nagłego hamowania, próbował zepchnąć z drogi policyjny oznakowany radiowóz. Jechał po chodniku, doprowadził do kolizji z samochodem osobowym oraz oznakowanym radiowozem marki Kia, przejechał przez przejazd kolejowy którego rogatki były opuszczone, a sygnalizator świetlny nadawał światło czerwone. - informują policjanci.

41- letni kierowca oraz jego 37- letnia pasażerka, mieszkańcy powiatu świdnickiego, zostali zatrzymani na terenie gminy Domaniów, niedaleko zjazdu na autostradę.
 
- Podczas zatrzymania kierowca był pobudzony i nie chciał wykonywać poleceń funkcjonariuszy. Jak się okazało był on osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Świdnicy celem odbycia kary kilku miesięcy pozbawienia wolności. Ponadto mężczyzna miał czynny - pięciokrotny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. - informują policjanci.
 
Teraz o losie zatrzymanego zadecyduje Sąd. Mężczyzna odpowie za szereg wykroczeń oraz za przestępstwo niezatrzymania się do kontroli drogowej i ucieczkę przed policją, a także niestosowanie się do decyzji sądu.

kb
foto: policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Bigos (21 maja 2023 17:35)
Przecież to Ukrainiec cwaniak nad cwaniakami z Okrężnej wiecznie naćpany
Klapaucjusz (20 maja 2023 17:24)
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
Cytuję użytkownika: Dres w beemce
5krotny zakaz?!?! To z to jakaś farsa! Po pierwszym już powinien trafić do pierdla.
Takie mamy prawo. To jest patologia prawa i kpina z wymiaru sprawiedliwości. Teraz posiedzi 6 miesięcy i dostanie 6 zakaz. Potem 7.8.9.....aż kogoś zabije i dostanie 10 lat. Potem wyjdzie i od nowa. Żałosne
żeby dostał 10 lat sprawa musiałaby być medialna mocno. niestety wyroki za zabicie człowieka na drodze są śmiesznie niskie. nawet w przypadku rażącego i celowego łamania przepisów przez zabójcę. Jest wielu kierowców którzy mają w dupie przepisy i się tym jeszcze obnoszą na wszelkich portalach i forach w których przedstawione są konkretne zdarzenia co do których nie ma wątpliwości kto w nich zawinił. A i tak (!) publicznie będą twierdzić coś dokładnie przeciwnego.
Klapaucjusz (20 maja 2023 16:59)
Cytuję użytkownika: Łukasz
To po jaki ch*j istnieje wielokrotny zakaz prowadzenia? Przy drugim razie do pierdla.
Nie ma miejsc w więzieniach. Znam kierowcę który po pijaku zabił pieszego na przejściu, odsiedział parę miesięcy i reszta w zawiasach. Taki burdel mamy w kraju. Po pierwszym zakazie powinni mu obciąć przynajmniej jedną rękę. Zabieranie prawa jazdy jest nieskuteczne. Przez takich ludzi mamy tyle ofiar na drogach i przodujemy w tej statystyce.
Łukasz (20 maja 2023 15:03)
To po jaki ch*j istnieje wielokrotny zakaz prowadzenia? Przy drugim razie do pierdla.
Władek (20 maja 2023 12:30)
Dlaczemu ma koła przebite strzelali do niego ??
Afir (20 maja 2023 10:56)
Gnoja do paki a tego złoma na złom.
Podzamczanin (19 maja 2023 22:36)
Cytuję użytkownika: Dres w beemce
5krotny zakaz?!?! To z to jakaś farsa! Po pierwszym już powinien trafić do pierdla.
Takie mamy prawo. To jest patologia prawa i kpina z wymiaru sprawiedliwości. Teraz posiedzi 6 miesięcy i dostanie 6 zakaz. Potem 7.8.9.....aż kogoś zabije i dostanie 10 lat. Potem wyjdzie i od nowa. Żałosne
Monthy Phyton (19 maja 2023 14:29)
BMW czyt. stan umysłu.
Dres w beemce (19 maja 2023 13:42)
5krotny zakaz?!?! To z to jakaś farsa! Po pierwszym już powinien trafić do pierdla.
Policaje (19 maja 2023 13:41)
Mimo zakazu jeszcze kupil rozwalona beemke, zeby przyciagala jak najwiecej uwagi ???????? kretyn

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   policyjny pościg  |  

Policyjny pościg ulicami Wałbrzycha

Podzamcze: ponad kilogram narkotyków przechwycony przez policje

Trójka poszukiwanych w rękach policji

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij