Menu

Nie tylko Zamek Książ - youtuberka odkrywa Wałbrzych

- W dzisiejszym odcinku odwiedzę trzy naprawdę wyjątkowe miejsca znajdujące się w Wałbrzychu. Zacznę od Starej Kopalni uznanej za najpiękniejszy naziemny kompleks górniczy w Polsce! Gdzie  przewodnikami są dawni górnicy, dzięki którym możemy poczuć autentyczność tego miejsca. - czytamy w opisie filmu na youtube

Nie tylko Zamek Książ - youtuberka odkrywa Wałbrzych

- Przemierzę cały Wałbrzych by dostać się do słynnego Zamku Książ, w którym poznam niesamowitą historię legendarnej księżnej Daisy. Dowiem się dlaczego jej życie było fascynujące i jednocześnie tragiczne. Na koniec zawitam do Palmiarni miejsca w którym po przekroczeniu progu odnosimy wrażenie jakbyśmy znaleźli się w zupełnie innym zakątku świata. - czytamy w opisie filmu

 

 

red
video: youtube Na Szlaku
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Niesamowite że (22 maja 2023 14:39)
Ma taki akcent jakby była szturchana sztafetowo w kakałko.
Demaskator (22 maja 2023 7:04)
Cytuję użytkownika: Alf
Nie wiem co gorsze, sam głos, dziwny akcent czy ogólnie dzwięk
Ratuszowo-książowa manipulacja. Paździerzowa propaganda mająca z ludzi zrobić idiotów: że niby niezależna dziunia zachwycona jest Wałbrzychem i Stokrotką.Fałszywka.
Wujek Dobra Rada (21 maja 2023 23:09)
Idź do logopedy od wymowy i do laryngologa od uszu bo mówisz tragicznie.
Kakaowy ministrant (21 maja 2023 22:38)
Do roboty gamonie. Wszelkiej maści yutuberki ,inflauencerki i inne pizderki. We blachy pusto to próbują błyszczeć.
Omujborze (21 maja 2023 20:25)
Wytrzymałem 20 sekund. Ktoś dał radę więcej?
Alf (21 maja 2023 20:19)
Nie wiem co gorsze, sam głos, dziwny akcent czy ogólnie dzwięk

Dodaj komentarz

walbrzych  |   przewodnik  |   yt  |   youtube  |   na  |   szklaku  |   ciekawostki  |   miasto  |  

Chcesz pracować w Straży Pożarnej? Są wolne miejsca

Pijana matka: prawie 3 promile. Tłumaczyła to... nadciśnieniem

Gość Dnia - Irena Rerich

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij