Menu

Miasto kończy sprzątanie po zimie

- Kończymy pozimowe sprzątnie miasta, już dawno zima nie trwała tak długo. Rozpoczęło się także koszenie terenów zimowych. Jak zawsze staramy się utrzymać odpowiedni balans pomiędzy koszeniem dla bezpieczeństwa i zachowaniem bioróżnorodności.  - poinformował na fb prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 

Miasto kończy sprzątanie po zimie

 

 

red
foto: fb Roman Szełemej
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

SzaryWilk (20 maja 2023 21:35)
Koszenie świeżej zielonej trawy - to sprzątanie po zimie ? LOL - ktoś używa słów których nie rozumie.
Wieś patiomkinowska (20 maja 2023 16:04)
To zwykła ustawka do zdjęć propagandowych.
buehehehehe (20 maja 2023 13:00)
Cytuję użytkownika: Krzys
Kończy? Na Podgórzu nawet nie zaczęli
No chyba się nie dziwisz... Przecież to w końcu Podgórze....
Krzys (20 maja 2023 6:43)
Kończy? Na Podgórzu nawet nie zaczęli

Dodaj komentarz

zima  |   sprzatanie  |   walbrzych  |   mzuk  |   zdkium urzad  |   miasta  |   walbrzycha  |   w24  |   wtv  |   informacje  |   wydarzenia  |  

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Nowa seria ''Tajemnic Dolnego Śląska''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij