Menu

Mandat przeraża - 5 tys. zł.

Pięć tysięcy złotych mandatu musi zapłacić kierowca, który na autostradzie A4 pędził z prędkością 184 km/h (obowiązuje ograniczenie do 110 km/h). Na konto kierowcy wpłynęło 15 punktów karnych. - Nie ma litości dla piratów drogowych — ostrzega policja.


 

Mandat przeraża - 5 tys. zł.

40-latek przy ograniczeniu prędkości do 110 km/h rozpędził swoje auto do 184 km/h. Jechał o 74 km.h za szybko.

- Policjanci nałożyli na mieszkańca powiatu złotoryjskiego mandat w kwocie 5000 złotych. Tak wysoka kwota wynikała z nowych przepisów i zapisu dotyczącego dwukrotnego popełnienia wykroczenia w przeciągu dwóch lat.  Zatrzymany do kontroli kierujący w październiku zeszłego roku także zlekceważył ograniczenie prędkości, jadąc znacznie szybciej. Dlatego też podczas drugiego spotkanie z mundurowymi kwota mandatu została podwojona, a do indywidualnego konta kierującego dopisano 15 punktów karnych. - informuje policja.
 

 

 


kb
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

MARDOR (22 maja 2023 12:31)
Cytuję użytkownika: Rowerowa stawka amsterdamska
5000 to dużo??? 90 tys wałbrzyszan zna lekarza, który zgarniał 5600 za jeden dyżur.W z czym problem???
Zanim się coś napisze - należy pomyśleć ! To nie boli ...
Rowerowa stawka amsterdamska (22 maja 2023 10:03)
5000 to dużo??? 90 tys wałbrzyszan zna lekarza, który zgarniał 5600 za jeden dyżur.W z czym problem???
Sexy marian (22 maja 2023 9:04)
Cytuję użytkownika: Gość
Ten artykuł o samochwaleniu policji jest lepszy jak odcinek misia uszatka... Komendanta wojewódzkiej posadzić za kierownicę i polecenie jeżdżenia 8 godzin na A4 Wrocław - Zgorzelec... Chyba by dostał szału gdyby zobaczył ilu kierowców jeździ po 150 km/h i więcej .
Spoko. Ale jeździć nie może. Ty też walisz gruchę jak widzisz sąsiadkę,chciałbyś ja posunąć, czasem się udaje. Ale nie wolno.
Gość (22 maja 2023 8:35)
Ten artykuł o samochwaleniu policji jest lepszy jak odcinek misia uszatka... Komendanta wojewódzkiej posadzić za kierownicę i polecenie jeżdżenia 8 godzin na A4 Wrocław - Zgorzelec... Chyba by dostał szału gdyby zobaczył ilu kierowców jeździ po 150 km/h i więcej .
Polak (22 maja 2023 8:34)
Może się odwołać i wskazać jako kierowce Jana Nowaka. Nie ma obowiązku podawania bliższych danych prowadzącego. W Polsce policja stosuje zbyt duży terror.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   przekroczenie prędkościo  |   mandat  |   autostrada A4  |  

100 km/h przez miasto i prawo jazdy zatrzymane

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij