Menu

Akcja prędkość - tym raem nikt nie stracił prawa jazdy

Ponad 100 samochodów skontrolowanych, ponad 70 kierowców popełniło wykroczenia, doszło do sześciu niegroźnych kolizji - to wyniki piątkowej akcji wałbrzyskiej policji.


 

Akcja prędkość - tym raem nikt nie stracił prawa jazdy

- W trakcie całodniowych działań 22 funkcjonariuszy skontrolowało 108 pojazdów i ujawniło 74 wykroczenia, które dotyczyły przekroczenia dozwolonej prędkości przez kierujących - informuje komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji - W tym dniu nikt nie utracił uprawnień za przekroczenie dozwolonej prędkości na obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. W trakcie służby policjanci odnotowali tylko sześć niegroźnych w skutkach zdarzeń drogowych.

Czytaj też:
Mandat przeraża - 5 tys. zł

kb
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Prawnik (22 maja 2023 14:38)
To źle. Bo stracić powinien policjant który tam stoi. Jak on przekroczył pojazdem ta ciągła linie pobocza? Czyli złamał prawo drogowe. Widac się nie znam .

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   prędkość  |  

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Poranek z promilami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij