Menu

Stłuczka na 1 Maja - uszkodzone 3 auta, jedna osoba w szpitalu

Trzy auta są uszkodzone, a jedna osoba trafiła do szpitala - to bilans wypadku do jakiego doszło na ul. 1 Maja w dzielnicy Sobięcin w Wałbrzychu.  

Stłuczka na 1 Maja - uszkodzone 3 auta, jedna osoba w szpitalu

Przyczyną zderzenia było niezachowanie przez 31-letnią wałbrzyszankę bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 14:00 przed przejściem dla pieszych na ul. 1 Maja.

- W kolizji udział brały trzy samochody osobowe. Prowadząca środkowy z pojazdów 34-letnia kamiennogórzanka trafiła do szpitala. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Wałbrzyscy policjanci ruchu drogowego ustalili, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sporządzili dokumentację służbową i prowadzić będą dalsze postępowanie w sprawie. - mówi komisarz Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.  - Apelujemy po raz kolejny do osób prowadzących różnego typu pojazdy o dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze i nie przekraczanie tej dozwolonej przepisami, a także zachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego uczestnika ruchu drogowego. kb
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ryba (23 maja 2023 9:35)
Ale te wasze komentarze są DENNE
znawca (23 maja 2023 7:07)
Cytuję użytkownika: tadek
Mi by było wstyd jeździć takim autem starym szrotem,chyba że jechała nim na złom to inna sprawa
po ustawieniu aut widać, że wracała ze szrotu. Pewnie była po częsci
Mariusz (22 maja 2023 23:04)
Dresiarze-półgłówki w bmw i audi zapewne tradycyjnie czaili się aby wyprzedzić wszystko przed sobą... Dać upust swoim kompleksom i pokazać swoją "wyższość"... Dla nich to ujma jechać normalnie, bezpiecznie, przepisowo. Jak normalny, porządny człowiek. Trzeba jechać jak półgłówek, na zderzaku, na pałę, na złamanie karku. Bo mam audi/bmw. Całe życie byłem nikim, a teraz macie mnie szanować...
tadek (22 maja 2023 17:42)
Mi by było wstyd jeździć takim autem starym szrotem,chyba że jechała nim na złom to inna sprawa
Kakaowy ministrant (22 maja 2023 14:36)
Cytuję użytkownika: Tomasz
Przyjechała wieśniara bawarą swojego łysego sponsora z krainy gdzie tylko kumbajny i wozy konne a tu tyle samochodów i wszystkie jadą.
Otóż to. Od razu wszystko wiadomo. Tylko beemke zobaczyłem.
Tomasz (22 maja 2023 12:29)
Przyjechała wieśniara bawarą swojego łysego sponsora z krainy gdzie tylko kumbajny i wozy konne a tu tyle samochodów i wszystkie jadą.

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   stłuczka  |   mandat  |  

Miał 2 promile. Zaatakował ochroniarza i próbował uciec taxi

Tam gdzie ukradł, tam został zatrzymany. Grozi mu 10 lat więzienia.

Poranek z promilami

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij