Menu

Wernisaż wystawy fotograficznej

Zapraszamy na wystawę fotograficzną Anny-Habdas Czujko i Alka Ziółkowskiego „Fotografie powściągliwe”. Na wystawę zapraszamy do Ośrodka Społeczno-Kulturalnego w Wałbrzychu.

 

Wernisaż wystawy fotograficznej

Powściągliwość w wyrażeniu emocji, w kompozycji obrazu połączyła wyeksponowane prace i stała się elementem, który tytułowo zespolił fotografie. Współpraca pomiędzy autorami fotografii była dla nich lekcją dyscypliny, nauki, wymiany myśli oraz poczucia, że ich twórcze poczynania pozwoliły znaleźć część wspólną, która stanowi kwintesencję przekazu. - inforują organizatorzy wystawy.

Piątkowy wernisaż zainaugurował obchody Dni Podzamcza 2023. Program Dni Podzamcza znajdziesz TUTAJ.

kb
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

OSK  |   zdjęcia  |   fotografia  |   WOK  |  

Ma być taniej - połączą WOK i Starą Kopalnię

Tak się bawiliśmy na Dniach Wałbrzycha w piątek (FOTO+VIDEO)

Połączą Wałbrzyski Ośrodek Kultury i Starą Kopalnię

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij