Menu

History Story: Narodziny Demona

Republika Weimarska była jednym z państw na świecie najciężej dotkniętych przez wielki kryzys. Dochodząc do władzy Adolf Hitler obiecywał, że pod jego rządami przeciętnym Niemcom będzie żyło się dużo lepiej. - o tym w nowym odcinku History Story

History Story: Narodziny Demona

red
video: History Story
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Uważam że (24 maja 2023 10:22)
Adolf dla niemiec i Narodu Niemieckiego był jak ojciec.POzostawił plan zjednoczenia Europy bez jednego wystrzału POd niemieckim zarządem co właśnie się dzisiaj na naszych oczach dzieje.W Wałbrzychu też.Wprowadzają peowcy na siłę kult hochbergów a osobliwie dejzi którzy jako niemcy jarzmili Polaków których w Wałbrzychu nigdy do 1945 roku nie było. Wałbrzych wtedy nazywał się Waldenburg. A jedyni Polacy siedzieli w obozie śmierci Gross Rosen.

Dodaj komentarz

history  |   stroy  |   kazek  |   lukasz  |   ciekawostki  |   historyczne  |   w24  |   informacje  |   wydarzenia  |  

Górnicza wystawa w Starej Kopalni

Będzie drugi sezon Tajemnic Dolnego Śląska

Jak budowano Tunel pod Małym Wołowcem? (VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij