Menu

Trzecia Droga promuje się w Wałbrzychu (VIDEO)

Przekonują, że są najlepszą alternatywą dla znudzonych politycznym konfliktem pomiędzy PiS a PO. Paweł Gancarz i Zenon Madej - przedstawiciele PSL i Polski 2050 promowali w Wałbrzychu swój wspólny projekt "Trzecia Droga". Mówili m.in. o przywróceniu znaczenia władzy samorządowej, mieszkalnictwie i tworzeniu dogodnych warunków do rozwoju przedsiębiorczości.

Trzecia Droga promuje się w Wałbrzychu (VIDEO)

 

 

foto/video: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Młody (26 maja 2023 19:24)
Agrounia
Polus (26 maja 2023 11:36)
Droga do nikąd PSL i celebrytka ha ha oni was poprowadzą Szymuś i spółka no no
kl (26 maja 2023 6:53)
Cytuję użytkownika: Jerzy Jacek Pilchowski
Napisałem ten komentarz poniżej ale umieściłem go pod innym tekstem. Chyba wprowadził PO-kręconych w histerię i zaczęli go kopiować w oderwaniu od kontekstu. - Chyba chodzi im o to, że w pośpiechu (przyszedł nieoczekiwany gość) uciekło mi "nie pisać": Powinno być: "Proszę więc nie pisać "idiotów w ratuszu"." oraz napieałem "par" zamiast "per". Cóż bywa i tak. Niech się lewe-libki cieszą.
I znowu Ci nie wyszło! Hahaha
Testo (26 maja 2023 6:52)
Na tych tabliczkach mają „kraty trzecia droga”. Mam rozumieć, że przyszli pod Ratusz i chcą razem z Carem trafić pod celę? To już mogli sobie wybrać na tło budowaną wieżę w Parku … kolejni nieudacznicy … szkoda, że na koniec wspólnie nie zapłakały tygryski.
scc (25 maja 2023 21:09)
mamy tsiecią osobe w polsce teraz tsiecia droga hahahah
Jerzy Jacek Pilchowski (25 maja 2023 21:05)
Napisałem ten komentarz poniżej ale umieściłem go pod innym tekstem. Chyba wprowadził PO-kręconych w histerię i zaczęli go kopiować w oderwaniu od kontekstu. - Chyba chodzi im o to, że w pośpiechu (przyszedł nieoczekiwany gość) uciekło mi "nie pisać": Powinno być: "Proszę więc nie pisać "idiotów w ratuszu"." oraz napieałem "par" zamiast "per". Cóż bywa i tak. Niech się lewe-libki cieszą.
Kibic Górnika (25 maja 2023 21:03)
Kolejne świnie chcą sobie utorować drogę do koryta ????
Jerzy Jacek Pilchowski (25 maja 2023 20:13)
Taka jedna paniusie ze "specjalnej kasty" wydał niedawno wyrok który pozwala nazywać prezydenta (w tym wypadku na Andrzeja Dudę) debilem. Proszę więc "idiotów w ratuszu". Można jednak używać prawidłowej (zatwierdzonej przez sąd) terminologii czyli np., pisać o panu prezydencie Szełemeju par debil.

Dodaj komentarz

trzecia droga  |   psl  |   polska 2050  |   polityka  |   wybory  |  

Sprowadzić fundusze z KPO i przywrócić autonomię samorządów

Gość Dnia - Krzysztof Śmiszek

Siemoniak ministrem od specsłużb, wicewojewoda nie dla Kosióra?

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij