Menu

W Wałbrzychu powstanie około 5 tys. nowych mieszkań

- Oczekujemy, że w ciągu najbliższych sześciu lat w Wałbrzychu zostanie wybudowanych około 5 tys. mieszkań. - Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej poinformował podczas sesji rady miasta. Deweloperzy są coraz bardziej zainteresowani naszym miastem. 

W Wałbrzychu powstanie około 5 tys. nowych mieszkań

- Wałbrzych jest miastem, które potrzebuje mieszkań, ale te potrzeby dostrzegają również deweloperzy. Będziemy te wszystkie inwestycje wspierać. Nie tylko budując własne mieszkania komunalne, czy też je remontując. Również będziemy wspierać inwestycje prywatne. Oczekujemy, że w ciągu najbliższych sześciu lat w Wałbrzychu zostanie wybudowanych około 5 tys. mieszkań. Uważamy, że jest widoczny trend osiedlania się w naszym mieście. - mówi Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej

W dzielnicy Nowe Miasto powstały nowe mieszkania komunalne. Już wkrótce zostaną oddane do użytku.

- W najbliższym czasie oddamy do użytku dwie kamienice przy ul. Kubeckiego. To jest wielki nasz projekt. Realizujemy go od kilkunastu miesięcy. W ostatnim czasie podpisywałem umowy najmu 32 rodzin w budynku Kubeckiego 1 i 2. Za kilka dni będziemy oddawać te mieszkania do użytku. - mówi Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej
 
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

antyromulus (31 maja 2023 13:05)
Cytuję użytkownika: Kiki
Brawo dla Pana Prezydenta. Dzięki niemu Wałbrzych pięknieje, ludzie poprawiają sobie byt mieszkaniowy. A pisowskim trollom dziękujemy.... Oby jak najdłużej był prezydentem, bo jak Pisowskie świnie dorwą się do władzy to nic nie będzie. Bez komentarza
Lubiem czyta komenty lemingów takich jak ty idioto.
LESZEK (27 maja 2023 10:20)
Pan Prezydent zapomniałem jeszcze o domkach jednorodzinnych a tez ich się trochę buduje!!! Był kiedyś taki skecz kabaretu https://youtu.be/ijiWcGzIThQ miłego weekendu
Yola (26 maja 2023 19:02)
Ostatnio mówił że w Wałbrzychu buduje się najwięcej w Polsce. Teraz że 5000 mieszkań podczas gdy rocznie buduje się kilkadziesiąt. Więcej niemal w każdym dolnośląskim mieście. Ten film obala wszystko https://www.youtube.com/watch?v=dt2GpZHpd18
Sochal (26 maja 2023 16:50)
Cytuję użytkownika: Czekaj tatka latka hahahaha
Tytuł wprowadza w błąd pisze że "W Wałbrzychu powstanie około 5 tys. nowych mieszkań".A w artykule już nic nie ma o wybudowaniu tylko "Oczekujemy, że w ciągu najbliższych sześciu lat w Wałbrzychu zostanie wybudowanych około 5 tys. mieszkań. - Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej poinformował podczas sesji rady miasta".Artykuł to typowa propaganda peowska gdzie nic się nie zgadza z rzeczywistością.
Tak ciebie to w oczy kłuje?Prawda kłuje w PiSowskie ślepie?Przecież bezstronny obserwator życia w NASZYM mieście widzi,że wciąż są oddawane mieszkania po remontach i budowane NOWE.Ty tego nie widzisz?bo jesteś zaślepiony propagandą PiSmachera.Umyj oczy i wtedy zobaczysz.
Tadeusz (26 maja 2023 16:46)
Śmieszne a sto razy tyle do wyburzenia.
Czekaj tatka latka hahahaha (26 maja 2023 15:46)
Tytuł wprowadza w błąd pisze że "W Wałbrzychu powstanie około 5 tys. nowych mieszkań".A w artykule już nic nie ma o wybudowaniu tylko "Oczekujemy, że w ciągu najbliższych sześciu lat w Wałbrzychu zostanie wybudowanych około 5 tys. mieszkań. - Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej poinformował podczas sesji rady miasta".Artykuł to typowa propaganda peowska gdzie nic się nie zgadza z rzeczywistością.
Jak zeykle (26 maja 2023 15:28)
To tylko plany a wiadomo że z tego i tak nic nie wyjdzie jak zawsze.Najlepiej wychodzą fontanny wieże widokowe parki kieszonkowe czy kwietne łąki czy ule w chromowych bębnach złomowanych pralek czyli rzeczy kosztowne ale nie potrzebne mieszkańcom byle tylko wydać pieniądze które dostają od PiS.
Ale PO-jeb (26 maja 2023 13:38)
Cytuję użytkownika: Walbrzyszanin
5000 mieszkań... Hehe... dobre... Prezydent jest lepszy niż cały PiS...
Biorac pod uwage to, że Car 6 razy zmienial termin konca Europejki, biorac pod uwage to jak robi basen odkryty, lodowisko, remont kina Gornik, czy tez stadionu na Nowym Miescie. To PO-jebany elektorat wytresowany by cieszyl sie z miski ryzu, moze stwierdzic, ze Car 5000 mieszkan juz prawie konczy nie?
Ren (26 maja 2023 12:59)
Buha ha...
Car Szelemej (26 maja 2023 12:34)
Cytuję użytkownika: Kłami
Cytuję użytkownika: Analityk miejski
Co za przedwyborcze brednie?? No chyba,że lokalna mafia usunie np. takie przeszkody: https://damiinfo.pl/czy-to-juz-mafia/ A nawet gdyby, to mieszkania wykupią wałbrzyska sitwa, nie mieszkańcy.
Telewizja dami kłamie, ma potoczną nazwę Kłami od kilku lat. Niewygodne dla dami komentarze są kasowane, dami też blokuję ludzi co mają coś do powiedzenia. Nie jest to wiarygodna telewizja. Były pracownicy też opisują jak robi się tam pranie mózgu.
Telewizja jest prywatna wiec moze sobie blokowac i usuwac co chce. Gorzej ze to samo robi prezydent wszystkich mieszkancow Car Szelemej. On nie tylko blokuje i kasuje komentarze, ale potem za nie sie msci na ludziach. Chocby odbieraniem stypendiow. Idac twoim tokiem myslenia Car Szelemej klamie i jest niewiarygodny i robi pranie mózgu PO-jebanemu elektoratowi.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

mieszkania  |   walbrzych  |   sesja  |   rady  |   miasta  |   inwestycje  |   deweloperzy  |   budowanictwo  |   prezydent  |   wiadomosci  |   informacje  |  

19-latek zdemolował drzwi. Grozi mu 5 lat więzienia.

Skrzyżowanie Niepodległości: Prezydent Wałbrzycha wysłał pismo, by...

Wałbrzych: Lewica przeciwko podwyżce ceny biletu z 4,00 zł na 5,60 zł

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij