Menu

Majówka u Angelusa

Ponad 40 atrakcji dla uczniów szkół średnich przygotowała Akademia Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu podczas "Majówki u Angelusa". Młodzież miała okazję wziąć udział m.in. w warsztatachdietetycznych, poznać tajniki druku 3D  czy najnowocześniejsze narzędzie diagnostyki skóry.


 

Majówka u Angelusa

Uczniowie klas średnich mieli okazję poddać się analizie składu ciała. Przyglądali się pracy pielęgniarek od kuchni, poznali tajniki druku 3d, autoprezentacji, ale również najnowocześniejsze narzędzia diagnostyki skóry. Uczestnicy rysowali, tworzyli przypinki i naklejki, budowali własne miasto, programowali drona, brali udział w konkursach i pokazach makijażu kreatywnego.

Nie zabrakło warsztatów dla zwolenników fotografii, druku 3d, kosmetologii czy projektowania w programach graficznych. Podczas majówki można było też wziąć udział w pokazie ratownictwa medycznego. Przygotowano aż sześć stref tematycznych: strefę sztuki, urody, nauki, kreatywnego relaksu i techniki.

W piątek (26 maja) Studenckie Koło Naukowe Młodych Logistyków "Just in Time" zaprasza na VII Konwersatorium Naukowe „Młodzi Logistycy dla Aglomeracji Wałbrzyskiej”, Zaprezentowanych pięć projektów, które zostały stworzone przez członków KNML „Just in Time” . Konwersatorium rozpoczyna się o godzinie 10:00 w sali 120 (budynek A).

artykuł sponsorowany 

Komentarze

***** PO (16 czerwca 2023 17:30)
Dzisiaj towarzyski mecz w piłkę nożną POLSKA:niemcy,ciekawe komu będzie kibicować donalino tuskowicz. Przy jakim hymnie z fałszywch oczy popłyną łzy .I jeszcze jedno*****putina i *****PO.

Dodaj komentarz

Akademia Silesiusa  |   Majówka z Angelusem  |   szkołą  |   studia  |   nauka  |  

Centrum Sportowo-Dydaktyczne ANS już działa

Nowy obiekt sportowy w Wałbrzychu

Święta ze Zdrowiem w Akademi Silesiusa

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij