Kolejna pijana matka - 2 promile
Ponad 2 promile alkoholu miała kobieta zatrzymana przez świdnickich policjantów, która „opiekowała się” swoją 9 - miesięczną córką. 30-letnia mieszkanka Świdnicy usłyszała już zarzuty, grozi jej nawet do 5 lat więzienia.
 
O tym, że 30-latka bawi się na suto zakrapianej imprezie i ma pod opieką małe dziecko, policję poinformowali sąsiedzi. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, okazało sie, że 30-latka ma ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta została zatrzymana do wytrzeźwienia,  jej 9 - miesięczna córka została przewieziona przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala. Kobieta złożyła wyjaśnienia i przyznała się do zarzucanych jej czynów. Została objęta dozorem policyjnym, grozi do 5 lat więzienia. 


Do podobnego przypadku doszło kilka dni temu w Kamiennej Górze. Podobnie jak w Świdnicy o  pijanej kobiecie opiekującej się 15-miesięcznym dzieckiem policję poinformowali sąsiedzi. Tu jednak padł rekord - 33-letnie kobieta była kompletnie pijana, alkomat pokazał prawie 4 promile. 

Podczas interwencji kobieta była bardzo agresywna,  wyzywała policjantów, jednego chciała uderzyć. 33-latka trafiła do komisariatu, dziecko do szpitala. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia za  stworzenie zagrożenia dla życia lub zdrowia dziecka, odpowie też za znieważenie oraz naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.


opr. adm
foto: walbrzych24.com

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno