Menu

Rozenek-Majdan i Dzień Dobry TVN w Zamku Książ

Dzień Dobry TVN z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Piotrem Wojtasikiem zawitali dziś do Zamku Książ. Program będzie prowadzony z Książa jeszcze jutro. 

 

Rozenek-Majdan i Dzień Dobry TVN w Zamku Książ

Miasteczko TVN-u rozbiło się tym razem w Zamku Książ, a właściwie na Dziedzińcu Honorowy, To właśnie stąd program prowadzili dziś prezenterzy stacji - Malgorzata Rozenek-Majdan i Piotr Wojtasik.  
kb
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Hahahahahaha. (29 maja 2023 13:48)
Ale się zestarzała.
v2 (29 maja 2023 8:10)
co wy się tak podniecacie tym...
s (29 maja 2023 7:54)
Swego czasu pewien sportowiec, zażyczył sobie pewną wartość w formie tak zwanego wynagrodzenia za przyjazd do młodzieży pewnej szkoły. Czy coś się zmieniło? Tak tyyylko pytam ze zwykłej ciekawości.
Bieńkowska (29 maja 2023 7:51)
Cytuję użytkownika: Radek
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tutaj oprócz tego zamku prawie nic nie ma. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potraceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Za 9 000 to pracuje i d i o t a albo złodziej.
Plantator (29 maja 2023 7:45)
Zatrudnię do pracy przy szparagach niemieckich profesorów.Praca na akord.
Kakaowy ministrant (29 maja 2023 0:28)
Podobno ma wystąpić dajzy von pleis ;-)
Wałbrzych (28 maja 2023 21:22)
Peowskie towarzystwo nic więcej!!!
Radek (28 maja 2023 18:37)
Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tutaj oprócz tego zamku prawie nic nie ma. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potraceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.
Uważam że (28 maja 2023 10:19)
Cytuję użytkownika: fdg
Cytuję użytkownika: buehehehehe
Cytuję użytkownika: sccgwi
gwiazdy TVN hahahahahah od baru mlecznego
Ty durniu o nicku "xsdS", czy co tam jeszcze głupszego nicka wymyślisz - ty masz problem, że dla ciebie gwiazdą jest Zenek Martyniuk, Ogórek czy inny Jakimowicz
ja mam rozum ty masz tylko miejsce na rozum dla ciebie gwiazda to jaruzelski kiszczak ,putin tusk, merkel, nowak, grocki, jachira, komorowski i TVN
Zapomniałeś o kidawie ,budce i lempart.
Mundi (28 maja 2023 8:59)
Cytuję użytkownika: Do debili
Cytuję użytkownika: Do lemingokoków
Kłamliwa telewizja robiącą program o niczym.Ku uciesze platfusiaków.
I tak nie przebiją tvp. Pisiory wciąż muszą żyć w kłamstwie
Prawda TVP boli.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Gest rodziny zmarłej hrabianki

Złoty jubileusz Zamku Książ

Zmarła ostatnia wnuczka Księżnej Daisy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij