Menu

Zamieszkaj w Wałbrzychu

Ponad 10 wystawców pojawiło się na I Wałbrzyskich Targach Nieruchomości. Po około rocznym okresie stagnacji powoli wraca ożywienie na rynku nieruchomości.


 

Zamieszkaj w Wałbrzychu

Oprócz deweloperów na Targach pojawiły się również instytucje finansowe oferujące kredyty. Stoiska przygotowały również biura nieruchomości czy jeden z marketów budowlanych.

Największym zainteresowaniem cieszyły się mieszkania Panorama Biały Kamień. Swoje stoisko miał również Miejski Zarząd Budynków w Wałbrzychu, który realizuje budowę 64 mieszkań komunalnych przy ul. Traugutta, między Teatrem Dramatycznym a ZUS-em (więcej informacji o budowie znajdziesz TUTAJ).

Po dynamicznym okresie rozwoju wojna na Ukrainie spowodowała zastój w branży budowlanej. Spadła liczba budowanych nowych mieszkań w całej Polsce, jednak widać już pierwsze symptomy poprawy.

- Naszą ideą jest kontynuowanie targów i promocja mieszkalnictwa w Wałbrzychu. - mówi Arkadiusz Grudzień ze spółki InVałbrzych, która zorganizowała targi.kb
foto: plr
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

endriu (30 maja 2023 9:13)
Będziesz mieszkał pośród chwastów zwanych kwietnymi łąkami, nie będziesz potrzebował psa, kota bo będziesz miał dziki ryjące pod oknami. Zimą atrakcja lodowiska zaraz po wyjściu z budynku.
Naiwność bezgraniczna (29 maja 2023 10:57)
Na zdjęciach niewiarygodne tłumy stojace w kolejkach, żeby kupić od ręki po 3 atrakcyjne mieszkania.Albo kamienicę gminną.
Kibic (29 maja 2023 10:38)
Może niech tam siedzą dopóki liczba mieszkańców nie wzrośnie o 1000, takie wałbrzyskie welcome centre
europejczyk (29 maja 2023 10:29)
Dostajesz paszport wałbrzycha i w promocji udział w akcjach sprzątania świata i na dodatek demokratycznie wybierzesz sobie atrakcje z budżetu obywatelskiego i ci najmądrzejsi mogą czemuś nadać nazwę Jakie miasto ma Europejke a my mamy i nie doceniamy
Ale jaja (29 maja 2023 9:53)
Spotkali się Krewni i Znajomi z Inprzekręt,z jakimś naiwnym biurem nieruchomości i tyle.Ludzie zaczną zamieszkiwać walbrzych jak zwolni się miejsce pi takim jednym.Z Klonowej.
super (29 maja 2023 9:44)
promowanie miasta w mieście jest sprawdzanie zawartości cukru w cukrze, poszukiwana i poszukiwany -świetny tytuł dla tej imprezki
Brawo (29 maja 2023 9:33)
Niezły kabaret.

Dodaj komentarz

Budują się nowe mieszkania przy ul. Traugutta

Ruszyła budowa mieszkań na ul. Traugutta

Coraz przyjemniej mieszkać w centrum Wałbrzycha

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij