Menu

Wypadek i ''lewe'' prawo jazdy

Do 2 lat więzienia grozi 33-latkowi, który próbował oszukać policjantów, pokazując im sfałszowane prawo jazdy. Mężczyzna przyznał się policjantom, że prawo jazdy po prostu... kupił. 
 

Wypadek i ''lewe'' prawo jazdy

Do kolizji doszło na jednym z parkingów przy ul. 11 listopada w Wałbrzychu. 33-latek cofając, uszkodził przejeżdżający prawidłowo samochód. Sprawa zakończyłaby się na mandacie, ale jak się okazało, 33-latek wylegitymował się brytyjskim prawem jazdy.

- Policjanci szybko jednak ustalili, że jest ono fałszywe, a 33-latek po prostu nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów. - informuje komisarz Marcin Swieży z wałbrzyskiej policji. 

Mężczyzna za spowodowanie kolizji otrzymał mandat - 1 500 zł.  Policjanci sporządzili także dokumentację do sądu w związku z jazdą bez wymaganych uprawnień.

- Zatrzymany wałbrzyszanin oświadczył, że prawo jazdy kupił przez internet w celach kolekcjonerskich i miał świadomość, że posługiwanie się nim jest przestępstwem, za które grozi mu teraz dodatkowo kara do 2 lat pozbawienia wolności. - dodaje  kom. Marcin Świeży

kb
foto: Policja
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Lech (30 maja 2023 9:22)
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
13 dzielnica
Znalazł się mieszkaniec Metropolii
KrwawyLoLo (30 maja 2023 7:19)
Kretynów w polin nie brakuje
Specnaz (30 maja 2023 4:52)
Cytuję użytkownika: Podzamczanin
13 dzielnica
Cpun nadaje z zsypu
Fliper (29 maja 2023 23:15)
Cytuję użytkownika: xsdS
z takich rzeczy POwcy słyną
Twoja stara też jest z czegoś slynna
irek (29 maja 2023 22:15)
PIS siu PIS siu na blankieciku co chcesz nasi i tak cię puszczą wolną i zamiotą sprawę pod dywan
Podzamczanin (29 maja 2023 18:24)
13 dzielnica

Dodaj komentarz

112  |   policja  |   prawo jazdy  |  

Mamy szybkiego komendanta

Warsztaty ''Bezpieczny Senior''

Wałbrzych: miał ponad 1,5 kg. marihuany

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij