Menu

Gość Dnia - Łukasz Kożuch

Czy wiedzieliście, że historia zespołu Feel zaczeła się od zepsutych hamulców? Gościmy w studio Łukasza Kużucha, jednego z czterech założycieli tej doskonale znanej grupy. Rozmawiamy o muzyce, która łączy ludzi i pokolenia, o tym czy kariera może przerosnąć muzyków a także jak pandemia wpłynęła na ich twórczość.

Gość Dnia - Łukasz Kożuch

 

 

foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

M. (20 czerwca 2023 22:42)
świetny wywiad, super Łukasz :) świetny Feel
Gość (30 maja 2023 14:31)
Cytuję użytkownika: Goldmann
,,a gdzie ten co ma jądra w imadle ściśnięte,,,i cieniutko śpiewa,,???
Mowa o twoim starym. Wlasnie kończy wino pod sklepem

Dodaj komentarz

gość dnia  |   łukasz kożuch  |   zespół feel  |   dni wałbrzycha  |   muzyka  |  

Rock'o Soko Festiwal - wiemy kto zagra

Gość Dnia - Paweł Mazur

Gość Dnia - Szymon Chojnowski

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij